Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Blood street gang | Noa Angel

Rejected
Status
Not open for further replies.

Noa Angel

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
65
Informacije

1. Vaše ime IRL: Noa
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosjek online po danu: 5-12h
5. Vaš Discord:noazgs
6. Vaše ingame ime: Noa Angel
7. Vaš ID:33620

Dodatne informacije

1. Lider za.....
Bloods street gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
prije svega hvala na čitanju moje aplikacije. htio bih da postanem lider ove organizacije iz tog razloga sto sam skoro uvijek bio u Bloods street gang-u i tamo sam bio HC. znam puno pravila, informacija o tome kako biti lider gang-a.zakazivati turfove,fz raidove..... prije sam bio Co lider u Bloods street gangu, te znam najvise informacija o ovome specifičnom gangu. htio sam da se pokusam dokazati da mogu biti dobar lider te se truditi za organizaciju(ako je uzmem normalno). mislim da bih mogao postici jako dobre rezultate te uciniti ovu organizacijom najboljom sto je bila do sad.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Prije svega vodio bi uticaj te pazijo na rankove koje igraci dobiju.
- Davao bih bonuse aktivnim igracima.
- Da se ude u bloods street gang moralo bih se imati minimalno 8 godina u gradu.
- Svaki tim bih bio na maksimalnom kvalitetu te bih vodio racuna o aktivnosti igraca.
- Na svakim eventima bih se maksimalno poštovala pravila te se uopćenito na njih i pazilo
- Turf team bih bio aktivani nadam se sto vise uspijesan
- pazio bih na koristeneje vozila igraca
- uvijek bih slusao curatora i njegove savjete ili zahtjeve

Rankovi:

1. Suspend
2. New Boy
3. Dealer
4. Supplier
5. Shota
6. Grafiti team
7. Grafiti team lider
8. Corner Boss
9. Turfer
10. O.G.
11. Commander
12. CO-leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom