Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8464
Players nickname
Paca Vice
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 11, 2024
Time of violation
13.32h
Proofs
https://youtu.be/lslUhXjUk7w

Ibro Gabela

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2023
Messages
22
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( priča dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
Imam i CL da proverite u logovima kada sam vezao čoveka
Ovako u ovom Povu se vidi kršenje mnoštva pravila kao što su ubijanje u neskriptovanim zonama interakcije sa mrtvim igračima te psovanje (više puta govori da smo majmuni dok radi interakcije i dok nas vode vrijedja nas)
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
Ovako u ovom Povu se vidi kršenje mnoštva pravila kao što su ubijanje u neskriptovanim zonama interakcije sa mrtvim igračima te psovanje (više puta govori da smo majmuni dok radi interakcije i dok nas vode vrijedja nas)
Tako je vi ste majmuni, imamo pravo da ubijamo u zelenu zonu jer nas pucate
 

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
214
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( prica dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
45456 VDM
Ima i CL to proverite u logovima kada sam vezao coveka
da a?
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
605
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( prica dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
45456 VDM
Ima i CL to proverite u logovima kada sam vezao coveka
ja sam 19177 nidje nisam uradio mg bio sam na pijaci stojao i odjednom su poceli pucat id 8464 je bez razloga poceo pucati po meni kazni te ga za g.p 6.15 hvala
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
605
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( prica dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
45456 VDM
Ima i CL to proverite u logovima kada sam vezao coveka
i id 8464 spominje dje ces sine to je odma g.p 3.2 moze te ga i za to banat hvala
i da javim policija bez ic razloga ide kroz geto i puca i nije geto patrola bila to je warn na tu org dje su oni
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
Nisam govorio na prava vec na vredjanje ubijaj me u toj situaciji to je OK ali vredjanje je krsenje pravila.
Pa vidi, da niste pre toga pucali ne bi doslo do ovoga, i naravno da cu vredjati kroz ic takvu ste reakciju izazvali kod karaktera
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
ja sam 19177 nidje nisam uradio mg bio sam na pijaci stojao i odjednom su poceli pucat id 8464 je bez razloga poceo pucati po meni kazni te ga za g.p 6.15 hvala
Pa sreco moja ti si vec okacio zalbu, a mg eno ti sta pises u chatu dok te dizem slepce
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
i id 8464 spominje dje ces sine to je odma g.p 3.2 moze te ga i za to banat hvala
i da javim policija bez ic razloga ide kroz geto i puca i nije geto patrola bila to je warn na tu org dje su oni
Idi do EMSa da te provere ljubi te brat
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( prica dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
45456 VDM
Ima i CL to proverite u logovima kada sam vezao coveka
u sustini doso si da radis geto patrolu sa 5 coveka i 2 privatna auta sto je strogo zabranjeno.. nisi imao osnovu potpuno nikoga da pucas na pijaci, drzis vezanog coveka dok pricas na radio i jos menjas balaclavu, pucnjava je u toku ti takodje ulazis u zelenu zonu iako si samo ti pucao a momak nije metka opalio, cist 6.15 sa tvoje strane i sa strane tvojih kolega.. id 19177 nije prekrsio nista.. u sustini upravo si nabio svojoj organizaciji clean warn..
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
u sustini doso si da radis geto patrolu sa 5 coveka i 2 privatna auta sto je strogo zabranjeno.. nisi imao osnovu potpuno nikoga da pucas na pijaci, drzis vezanog coveka dok pricas na radio i jos menjas balaclavu, pucnjava je u toku ti takodje ulazis u zelenu zonu iako si samo ti pucao a momak nije metka opalio, cist 6.15 sa tvoje strane i sa strane tvojih kolega.. id 19177 nije prekrsio nista.. u sustini upravo si nabio svojoj organizaciji clean warn..
To nije geto patrola, i naravno ako sam ja u prolazu do pijace i ako vidim da mi napadaju ljude izlazim i krsim noge, nemoj da balavis ovaj tvoj je usao u zelenu zonu ja sam nastavio sa rp a to sto su oni pucali u zelenoj zoni nijs moj problem, sto se tice 6.15 poslat je snimak kako nas je pre toga pucao a i vec sam kaznjen za to tkd ne balavi
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
To nije geto patrola, i naravno ako sam ja u prolazu do pijace i ako vidim da mi napadaju ljude izlazim i krsim noge, nemoj da balavis ovaj tvoj je usao u zelenu zonu ja sam nastavio sa rp a to sto su oni pucali u zelenoj zoni nijs moj problem, sto se tice 6.15 poslat je snimak kako nas je pre toga pucao a i vec sam kaznjen za to tkd ne balavi
postavio si pov od 8 minuta gde krljas sva moguca pravila, 2 auta i 5 kolege svi u pancirima i na duznosti sem tebe.. Zar nije pravilo u fibu da kad zavrsis sa smenom da vratis sve stvari koje si uzeo? takodje ne znam od kad to sme fibovac da se puca po getu sa svojim kolegama u 2 privatna vozila i 5 osoba 🤣 zanimljiv si srece mi ali los pokusaj da nabijes warn iskreno.. ovo je za warn na organizaciju i zbog svoje gluposti ces lideru da useres mandat.. jezivo hahahhaaha
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
postavio si pov od 8 minuta gde krljas sva moguca pravila, 2 auta i 5 kolege svi u pancirima i na duznosti sem tebe.. Zar nije pravilo u fibu da kad zavrsis sa smenom da vratis sve stvari koje si uzeo? takodje ne znam od kad to sme fibovac da se puca po getu sa svojim kolegama u 2 privatna vozila i 5 osoba 🤣 zanimljiv si srece mi ali los pokusaj da nabijes warn iskreno.. ovo je za warn na organizaciju i zbog svoje gluposti ces lideru da useres mandat.. jezivo hahahhaaha
Je l ti rekao neko da mnogo jedes govna ? Ako nije, evo sada si saznao
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Je l ti rekao neko da mnogo jedes govna ? Ako nije, evo sada si saznao
ne razumem cemu hranjenje govnima 🤣 ako nisi u pravu onda nisi nabio si warn na org ali jos jezivije je sto je tefo tu sa vama i boli ga kurac jer kontam da bas ne zna pravila ne bi bio lider orga xd
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
149
Sve se vidi na snimku
59123 PZZ 1.1 + CL ( izasao sa lisicama iz igre pise pocinitelj zarobljen )
38506 PZZ 1.1 + PG ( prica dok je mrtav )
43624 Trcanje u GZ dok je pucnjava u toku Pravilo Zelene Zone 1.3
19177 MG
45456 VDM
Ima i CL to proverite u logovima kada sam vezao coveka
Mislim da ce zbog ovog tvog kacenja tvoj kolega Kornja izgubiti korumpiranu jer sa puskom u ruci kupio metke i carabine...
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
ne razumem cemu hranjenje govnima 🤣 ako nisi u pravu onda nisi nabio si warn na org ali jos jezivije je sto je tefo tu sa vama i boli ga kurac jer kontam da bas ne zna pravila ne bi bio lider orga
Hoces mozda lopatom za sneg da te nahranim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom