Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kimi Changretta

Player
Player
Joined
Mar 2, 2024
Messages
26
1. Vaše ime IRL - Milos
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosjek online po danu - 6h-9h
5. Vaš Discord - karaulica
6. Vaše ingame ime - Godzi Cartier
7. Vaš ID - 8621





1. Lider za Marabunta Grande



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
  • Kao Godzi Cartier, pokazao sam izuzetnu sposobnost strateškog razmišljanja i planiranja. Moja sposobnost da predvidim poteze protivnika i razvijem dugoročne planove za unapređenje organizacije je neophodna za uspeh Marabunta Grande. Pod mojim vođstvom, organizacija bi mogla da proširi svoje operacije, osigura teritoriju i poveća svoj uticaj na serveru.

  • Sposobnost da Inspirišem i Motiviram Tim: Moje prirodno liderstvo i harizma čine me idealnim kandidatom za vođu. Imam sposobnost da inspirišem članove tima, podignem njihov moral i motiviram ih da daju sve od sebe. Moja empatija i razumevanje potreba članova tima osiguravaju da će svaki član organizacije osećati poštovanje i podršku, što vodi ka kohezivnijoj i efikasnijoj grupi.

  • Iskustvo i Reputacija u Roleplayu: Moje dugogodišnje iskustvo u roleplayu i duboko razumevanje servera i njegove dinamike daju mi prednost nad drugim kandidatima. Poznajem pravila, norme i najbolje prakse, a moja reputacija kao ozbiljnog i posvećenog igrača daje dodatnu težinu mojoj kandidaturi. Pod mojim vođstvom, Marabunta Grande će biti u sigurnim rukama i imati vođu koji razume kako da balansira između zabave i poštovanja pravila servera.​
  1. Razvijanje Karaktera i Priča: Podstičem članove organizacije da razviju duboke i složene karaktere sa bogatom prošlošću. Ohrabrujem ih da osmisle detaljne priče i lične ciljeve koje mogu pratiti tokom igre. Ovo će doprineti dubljem uranjanju u svet roleplaya i učiniti interakcije među članovima i sa drugim organizacijama zanimljivijim i autentičnijim.

  2. Organizovanje Redovnih Događaja: Planiram i organizujem redovne roleplay događaje unutar organizacije i sa drugim grupama na serveru. To mogu biti sastanci, operacije, misije, pa čak i društveni događaji kao što su žurke ili sportska takmičenja. Ovi događaji će pomoći u jačanju timskog duha, razvijanju odnosa među članovima i stvaranju nezaboravnih roleplay trenutaka.

  3. Poboljšanje Komunikacije i Koordinacije: Uspostavljam jasne kanale komunikacije unutar organizacije i osiguravam da svi članovi znaju kako da se efikasno sporazumevaju. Koristim alate kao što su Discord ili slične platforme za organizovanje sastanaka, razmenu informacija i koordinaciju aktivnosti. Dobro organizovana i koordinisana ekipa može mnogo bolje reagovati na izazove i stvoriti kvalitetniji roleplay.


    4.
    U organizaciju bi mogli da dodju ljudi samo preko mene i mojih zamenika.
    Time sprecavam da mi dolaze ljudi koji mogu da dobijaju potencijalne warnove organizaciji.
    Ono sto moraju imati ljudi koji hoce da udju u organizaciju kao obavezno je sledece:
    Moraju imati minimalno 8 godina IC
    Moraju imati minimalno 13 OOC godina
    Moraju znati dosta dobro pravila servera.


Primena ovih saveta može značajno poboljšati iskustvo roleplaya i učiniti našu organizaciju prepoznatljivom i poštovanom na serveru.





RANKOVI

1. SUSPEND
2. NEW GANGSER
3. OBUCENI GANGSTER
4. GRAFITI TEAM
5. GRAFITI TEAM LEADER

6. CAPO
7. CORNER BOSS
8. TURFER
9 .BLUE BOY
10. ENFORCER
11.O.G
12.CO-LEADER
13.LEADER


HVALA NA IZDVOJENOM VREMENU ZA CITANJE OVE PRIJAVE NADAM SE DA SE CUJEMO USKORO.
SRECNO SVIM DRUGIM KANDIDATIMA




 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom