Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16939
Players nickname
Pavle Coronas
Suspect ID
37651
Date of violation
Jun 12, 2024
Time of violation
20:34
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=674FQmN8-es

Carlo????

NE
Player
Joined
Jun 15, 2022
Messages
35
Hocu da znam gde je tu 10-10? ja uopste nisam puco na vas niti se vidi da sam puco na vas. pritom sam isao na informal a vi ste me uhapsili , nauci da rpas ja sam svoj ban dobio. selfreporto si se jer si pucao na mene bez razloga GP 6.15 + sam isao na informal , dok sam vozio pao sam sa motoroa izvadio ar i pukao o staklo 1 put i ti si me ubio
 

Pavle Coronas

Built different 🤘
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
50
Hocu da znam gde je tu 10-10? ja uopste nisam puco na vas niti se vidi da sam puco na vas. pritom sam isao na informal a vi ste me uhapsili , nauci da rpas ja sam svoj ban dobio. selfreporto si se jer si pucao na mene bez razloga GP 6.15 + sam isao na informal , dok sam vozio pao sam sa motoroa izvadio ar i pukao o staklo 1 put i ti si me ubio
Plači koliko hoćeš, opalio si metak ka kapiji zatvora. Ukoliko i ja treba da budem kaznjen, nije problem.
 

ognjen dobric

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
178
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu:
ID:37651 Dobi ce kaznu za CL zabranjeno je izlazenje iz igrice da bi se izbegao neki RP problem
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom