Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Aplikacija za Assistenta administracije I Zaki Sikter

Status
Not open for further replies.

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
667
1. Vaše ime IRL:zacharias
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:+1gmt
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 09:00 14:00 ili 18:00 02:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):sigurno 6+ sati ako ne i vise
6. Vaš Discord:zakisikter
7. Vaše ingame ime:zaki Sikter
8. Vaš ID:41954
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Posto je assitent nista za sad inace sve jedno

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?zelim pomoci svim adminima da lakse zaustavimo krsenje pravila grand rp serveru i pomagati novim igracima na neki nacin
2. Koje su vaše prednosti?imam strpljenja u svemu i ne volim se svadjati nisakim volim nalaziti drugare i druziti se i uvek prihvatam svoje greske
3. Koje su vaše najveće slabosti?da me neko vredja ili da se dere na mene bez razloga
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? naravno ako budem bio admin dok sam assistent porbavacu da ljudima odgovaram na postavljena pitanja i nejasnoca igraca koji igraju na serveru
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)nemam ga ali i da imam bio bih spreman na sve
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne


Zaki Sikter 🤪
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,985
Odabrani ste za intervju
Kontaktirajte me na discordu da se dogovorimo za termin ispitivanja
Discord Username - matejkoslavejko


Rok 36h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom