Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17794
Players nickname
Johnny Laid
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 13, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/4E22f14

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
465
Postovanje,
Dobio sam ban za G.P 1.4.

Dok sam ziveo u Srbiji imao sam stari pc gde sam napravio acc ID 17559 (za koji ste mi vi rekli da postoji,gde sam ja totalno zaboravio na taj nalog). Na taj nalog sam igrao jedan dan koliko se secam, ali da budem siguran recimo kratko to mozete i proveriti. Nakon toga mi se pc pokvario. Kad sam kupo novi pc ja sam kupio i novi rockstar , tu sam napravio taj nalog ID 17794. Na tom nalogu sam igrao godinu ipo dana u Srbiji, i nikad nisam usao na prvi, main acc gde sam i zaboravio da postoji.
Kad sam prvi put usao na ovom projektu nisam znao za ta pravila i produzio da igram na 17794. Moja je greska sto nisam tad prijavio ali.

U 2022 sam se preselio u Engleskoj gde sam kupio novi PC, i novi rockstar, fresh i to sam javio Abrahamu. Takodje sam naveo da cu igrati na ID 17794 ako se budem setio emaila i pw ako ne da cu kreirati novi 40k ID. Ja sam ID 17794 smatrao za main.

Mozda je bilo nesporazuma jer sam ja totalno zaboravio na taj nalog, kao sto sam naveo. Bio sam manji i nisam obracao paznju na te stvari niti pravila. Javio sam se supportu za taj ID i nisam dao dovoljno infirmacija jer je proslo 2-3 godine i nemam pristup tom emailu niti IP, niti se secam koji sam username stavio kao mali zato i appealujem za ovaj ID.

Nadam se da cu dobiti unban na ID 17794, jer pre ovoga sam obecao kao i sad da necu kristi pravila i da sam naucio svoje greske. Pristajem na sve, i ako ima potrebe bilo koje informacije o IP, Email ili nesto drugo potrazite sve ce biti dostavljeno.

Takodje se nadam da cete imati veliko razumevanje jer sam tad bio mali i zaista ne bih mogao da vratim te informacije. Ne samo zbog toga nego i sto sam u drugoj drzavi i nemam pristup tim informacijama.

Hvala.

 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,120
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom