Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal | G.P 1.4 46197 | Abraham Elkhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30442
Players nickname
Sofiaj Monclare
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Oct 5, 2023
Time
00: 00
Proofs
https://imgur.com/a/2yLSfwj

Luka Marone

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
30
Dobar dan Mujo i Abrahame.
Za pravilo G.P. 1.4 sam dobio u oktobru 2023. Tada jos nisam znao pravila i nisam znao da je to kaznjivo. Ja predpostavljam da sam na ovom acc dobio ban jer je i moj mladji brat dobio za isto na oba accounta. Njegovi ID su 47990 i 47991. Nas dvojica zivimo u istom stanu i imamo 2 razlicita kompjuter u dvije razlicite sobe. Ja ne znam kako to kod vas funkcionise ili dal vi vidite da li su tu 2 razlicita kompjutera ili samo 1. Mi ne koristimo isti social club niti steam account . imamo 2 licencirana gta naloga. Ovaj account je meni bio main zato sto kada sam napravio svoj main account nisam imao dobar kompjuter i samo sam jednom usao i uzeo ID. Kada sam dobio bolji kompjuter nisam znao da imam sadasnji main account pa sam napravio novi(46197). Oba accounta i 30442 i 46197 su napravljeni koristeci moj steam account i isti social club. Accounti od mog brata su napravljeni na njegov steam account i social club
Unaprijed Hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,243
Odbijeno, taj ID je banovan za nesto drugo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom