Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Abda Angell

Player
Player
Joined
Dec 2, 2023
Messages
99
1. Vaše ime IRL Abdurrahman
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zon GMT+1
4. Prosjek online po danu 5 do 6h
5. Vaš Discord abdurrahman5394
6. Vaše ingame ime Abda Angell
7. Vaš ID 46419

Dodatne informacije

1
. Lider za..... NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Zelio bi biti lider ove organizacije jer vidim u sebi truda i rada vodstva da vodim ovu organizaciju.

-Lider ove organizacije želim biti zbog toga što imam jako puno novih ideja za ovu organizaciju i imam ljude koje ce mi pomagat u vezi drzavne organizacije NG ( National Guard ).

-Nacin rada organizacije cu skroz promeniti na bolje i verujem da ce to biti novi standard za rad drzavnih organizacija. Veoma sam tolerantan i oprastacu ono sto moze da se oprasta dok cu vece greske kazniti. Potrudicu se da nema svadje unutar organizacije i ako ima resice se kroz mirne puteve govorom i saslusanjem obe strane.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Bio bi jako strog lider i imacu neke kriterijume i pravila koja moraju da se postuju da bi organizacija bila sto ozbiljnija i da nebi svako mogao da radi sta hoce. Takodje necu dozvoliti nikakvo vrijedjanje niti omalovazavanje u organizaciji, ko god bude krsio ta pravila ici ce na suspend ili ce dobiti otkaz bio bi pravedan medju svim kolegama i ravnpravan


-Hvala na citanju i sretno svim kandidatima, Abda Angell
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Pregled aplikacije u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat u srijedu 19/06/2024 u 18:30h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Odbijeno!
Razlog:Intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom