Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Djoksen

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
185
1. Vaše ime u RL: Djordje



2. Vaše godine (OOC): 17



3. Vremenska zona: GMT+1



4. Prosječna aktivnost na dan: 5h do 10h



5. Vaš Diskord: djoksen



6. Vaše Ingame ime: Djoksen Finch



7. Vaš ID: 40563

Dodatne Informacije



1. Lider za SAHP



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

SAHP mi se svidja jer je malo udaljeniji od ostalih state-orgova jer bi samo SAHP kontrolira ceo Paleto Bay i Sandy i auto put, to znaci da ima puno posla tako da bi se trudio sto vise ljudi da budu aktivni i patroliraju delom grada.

Imam liderski duh,snalazljiv sam,volim timski rad ,imam strpljenje da svakog saslusam a to je sve sto je potrebno kako bi se jedna takva organizacija dobro razvila.


Smatram da sa mojim idejama mogu poboljsati policiju i pridonesemo dobar i kvalitetan RolePlay.

Iskusan sam u drzavnim organizacijama bio sam medju HC pa smatram da sa spreman da vodim organizaciju SAHPA a takodje sam dobar sa ostalim liderima i smatram da nebi bilo nekih svadja,naprotiv ako bi ih bilo potrudio bi se da ih resimo sto pre .Mislim da bi mogao poboljsati rp u sahpu tako sto bi aktiviro sahp tako sto bi drzali auto put mirnim.

Imam vec spremljenu i profesionalnu ekipu koja bi cinila high rankove i dosta spretnih ljudi koji bi dosli kada bi culi da sam ja lider ali uprkos tome bi pravio dosta regrutacija kako bi ljudi mogli da se uclane i poboljsaju svoj rp sto vise.

Vec sam bio lider 2 kriminalne org koje sam vodio odlicno ali ovog puta sam se opredelio za State








3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



-Fokusirao bi se na to da se moji zaposljenici fokusiraju vise na telefonske pozive koji gradjani salju,smatram da je lepse za RP obe strane.

-Fokusiranje na tacne i jasne odgovore.

-Lepsi RP prilikom saobracajne patrole.

-Aktivni radari.

-Brzi odazivi na hitne situacije,pozive.

-Aktivni clanovi bi bili spremni za svaku vrstu akcije.

-Lep i smiren rad u komunicaji na radio i na radio bi bile samo biten informavije.

-Posle regrutacije novim clanovima bih posao bio objasnjen.

-Bili bi organizovani i svi bi imali svoje zadatke time smatram da bi lakse bili organizovani .

-Svi novi clanovi bi bili upoznani i isli bi u patrole i svoje duznosti bi resavali.
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,780
Čestitamo, pozvani ste na interview za SAHP koji će se dešavat u Petak 21/06/2024 u 18:30h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom