Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4210
Players nickname
Beli Johnson
Suspect ID
840
Date of violation
Mar 28, 2022
Time of violation
19:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=IRZ9aAnv-D4

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Dovoljno dugo sam u gradu da znam da "sateliti" ne postoje.Do juce kamere sada sateliti sta je sledece?
Kada si pokusao da me zaustavis nosio sam masku tako da moje ime ne mozes da znas isto tako vozilo mi je zatamljeno.
Jasno se cuje kako ponavljas da je vozilo X6 bele boje cak si pomenuo i X8, posto si rekao da si mi ime saznao preko satelita kakav je to satelit kad moze da sazna ime coveka po masci koju neko nosi. Isto tako mogao bi da nabavis i neki satelit da te nauci marku vozila posto ti ocigledno ne znas marke vozila ali zato najbolje znas ID igraca posto sam te vec kacio na forum isto za MG.
Jos na sve to mi saljes privatno sms i pretis nekim kaznama.
 

Kiza_Kanta

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
38
Nepotcinjenost je najgluplji zakon u gradu i policija ga non stop zloupotrebljava, sedis u kolima u green zoni nikakav zakon ne krsis i eto ih 2 pandura traze ti da izadjes i da pokazes pasos iako nista nisi skrivio, a ako odbijes bam nepotcinjenost 40k kazna i 60 meseci zatvora... Veca kazna za bezanje od policije nego za uzimanje talaca pa ti vidi. To i "rutinsku kontrolu" obavezno ukinuti jer nema nikakvog smisla.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom