Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

aexeiromanov

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: alexjovic
6. Vaše Ingame ime: Alex Romanov
7. Vaš ID: 12924

Dodatne Informacije

1. Lider za National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

2.1: Želim da postanem lider NGa zato sto mislim da ovoj organizaciji treba neko ko je aktivan, ko je dostupan svakom članu HCa kad god zatreba, a isto tako i svim drugim članovima, jer drugačije ova organizacija ne može fukncionisati.

2.2: Bio sam u posljednjem mandatu i vidio sam u nekim situacijama kako ne treba da se radi, a u nekim kako treba i zato želim da upotrjebim naučeno i da ova organizacija funkcioniše kako treba.

2.3: Imam spreman tim “Vrhovne komande” koji su iskusni momci i koji bi se posvetili vođenju ove organizacije zajedno sa mnom.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1: Regrutacija bi se redovno radila jer je uvijek potrebno novih ljudi radi održavanja sigurnosti kapija i samog NG. I za istu ne bih dozvolio da prolaze igrači koji imaju manje od 5 godina u gradu.

3.2: Bonusi bi se djelili svaki dan za ljude koji ispune smjenu na kapiji od 2h i to isto dokažu sa patrol-logom na bubici. Takođe bonusi za aktivne članove koji idu na evente.

3.3: Komunikacija sa liderima SAHP/LSPD/FIB/EMS bi se poboljšala jer je uvijek potrebna pomoć međusobno, a pogotovo kada je masovni upad u samu bazu NGa.

3.4: Ne bih dozvolio toksičnost ljudi u organizaciji i raspravu sa drugim organizacijama (istu bih kažnjavao sa izbacivanjem iz organizacije).

3.5: Ammo-run bi bio svaki dan rađen svim organizacijama koje to zakažu preko bubice, jer drugačije ne može da funkcioniše jer se municija mnogo troši na evente i na samu odbranu od kriminala.

3.6: Kao posljednju tačku poboljšanja RPa u organizaciji bih stavio na to da: Ne bih dozvolio da ima previše “Vrhovne komande” kao što sam bio svjedok u nekim prošlim mandatima i onda niko nikoga ne sluša i automatski ostatak organizacije ne funkcioniše kako treba.


RANKOVI:

“VRHOVNA KOMANDA”
30. GENERAL
29. ZAMJENIK GENERALA
28. PUKOVNIK
27. POTPUKOVNIK
26. MAJOR
25. KAPETAN
24. KOMADANT SAJ-a
23. KOMADANT VP
——————————————-
“VOJNICI I SPECIJALNE JEDINICE”
22. PORUČNIK
21. POTPURUČNIK
20. ZAMJENIK KOMADANTA SAJ-a
19. ZAMJENIK KOMADANTA VP
18. SAJ SENIOR
17. SAJ PADOBRANSKA JEDINICA
16. SAJ
15. VOJNA POLICIJA SENIOR
14. VOJNA POLICIJA
13. ZASTAVNIK I KLASE
12. ZASTAVNIK
11. STARIJI VODNIK I KLASE
10. STARIJI VODNIK
9. VODNIK
8. MLADJI VODNIK
7. DESETAR
6. VOJNI ROK
——————————————-
“SUSPEND”

5. SUSPEND (5)
4. SUSPEND (4)
3. SUSPEND (3)
2. SUSPEND (2)
1. SUSPEND (1)
——————————————-

UNAPRED HVALA NA ČITANJU.
 

aexeiromanov

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
10
Ispravka za 3.3 :
Komunikacija sa liderima GOV/SAHP/LSPD/FIB/EMS bi se poboljšala jer je uvijek potrebna pomoć međusobno, a pogotovo kada je masovni upad u samu bazu NGa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom