Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Amer Bely

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
105
1. Vaše ime IRL: Amer
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 8-10
5. Vaš Discord: amer.by
6. Vaše ingame ime: Amer Bely
7. Vaš ID: 26184

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1. Kao dugogodišnji rp igrač. mišljenja sam da mogu u značajnoj meri podići svest ljudi na projektu o važnom značaju SAHP jedinice. Takođe sam mišljenja da SAHP daje toliko raznovrsnih mogućnosti, da se "razvije" rp i u sredinama unutar ruralnog dela države, koji nikada nisu viđeni na projektu, poput : Uvođenje rečne patrole policije koja bi patrolirala od plaže u blizini Paleto Bay-a pa sve do Alamo mora, koja bi se "našla u nevolji" sugrađanima koji su zbog nekog razloga, ostali bez sopstvenog prevoza, te vršila koordinaciju spašavanja ljudi i u dogovoru sa EMS-om organizovala njihov transport do bolnice u Sandy Shores.


2. Mišljenja sam da se nedovoljan akcenat, tj nije bilo do sada, brdsko planinske policije koja bi patrorirala po Mount Chilliad-u i i drugim planinskim delovima, te na taj način obezbedila sigurnost sugrađana koji tuda prolaze tragajući za metalima ili zarad "adrenalinskog" užitka obzirom na težinu staze, i izazova koje ona nosi sa sobom. Takođe sam mišljenja da bih mogao organizovati više rp-a u prirodi u blizini Paleto Bay-a, raznim takmičenjima sa raznima nagradama (npr triatlon).


3. Oduvek sam hteo rp-ati najvažnijeg saobraćajnog policajca, te razvijati raznorazne ideje, kako bih mogao zaista i primeniti novi zakon o saobraćaju, a sve u skladu sa pravilima servera.



3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Kao što sam i gore u razlozima za upravljanje naveo, smatram da profesionalnijim pristupom, te konstantnom obukom zaposlenih, možemo podići "svest" o sprovođenju zakona o saobraćaju. RP bi bio baš i povećan sa profesionalnim pristupom od strane zaposlenih, kao i sa gore pominjanim oformljavanjem specijalnih jedinica za pomoć u vodi ili na planini, čiji bi zadatak i bio prvenstveno razvitak rolle play-a u tim područjima. Takođe bih organizovao takmičenja sugrađana u sigurnoj vožnji, gde bi sugrađani prolazili kroz zadati kurs sa preprekama a sve u cilju čuvanja vozila i predmeta na samoj trasi. Takođe bih uveo takmičenja u vidu organizacije ljudi, te potraga za određenim predmetima u ruralnim delovima Sandy Shores-a.


4. Pravila za ulaz u SAHP:
-Moraju da poznaju osnovi dio zakonika sto se tiče oblasti koje će pokrivati (Saobraćajni policajac mora da poznaje zakon u toj meri da može da prepozna kršenje nekog zakona)
-Poznavanje pravila grada (Poznavanje RP pravila)
- Minimum 7 godina u gradu.
-Minimum 2 sata aktivnosti
-Poštovanje prema svim zaposlenim



5. Činovi:

1. Suspended
2. Sherif na obuci
3. Sherif Kadet
4. Zaplenska Patrola
5. Radarska Patrola
6. Sheriff Officer I
7. Sheriff Officer II
8. Senior Officer III
9. Senior Officer I
10. Senior Officer II
11. Senior Officer III
12. Novi inspektor
13. Inspektor
14. Visi inspektor
15. Officer ATJ I
16. Officer ATJ II
17. Officer ATJ III
18. Off-road Team
19. SAS Team
20. SAS Team Vodja
21. Direktor obuke
22. Zamenik Glavnog Inspektor
23. Zamenik ATJ Vodje
24. Glavni Inspektor
25. ATJ Vodja
26. Pukovnik
27. Kapetan
28. Chief of Staff
29. Zamenik Drzavnog Sheriffa
30. Drzavni Sheriff

6. Radio kodovi:

10-1:
Svi na liniju garaze
10-2: Negativno
10-3: Tisina na radiju
10-4: Potvrdno
10-5: Ponoviti prethodnu informaciju koja je recena na radiju
10-6: Zanemariti prethodnu informaciju koja je recena na radiju
10-7: Odlazak sa duznosti (pauza)
10-8: Dolazak na duznost
10-10: Pucnjava
10-21: Provera statusa i lokacije?
Kod A: Pad igre
Kod B: Pritisnuti F8 i U

Hvala na čitanju aplikacije --Amer Bely--
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom