Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

knezevic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Stefan Knezevic

2. Vaše godine: 23

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 12:00 do 04:00

5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): S obzirom na to da trenutno ne radim, mogu ostati ceo dan takodje i noc :D

6. Vaš Discord: 774703s

7. Vaše ingame ime: Stefan Caido

8. Vaš ID: 7445

9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Crime

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
Da bih pomogao celokupnom projektu servera takodje kao i ostalim clanovima Staff Team-a. Bio bih svakog trenutka tu da pristignem u pomoc bilo kom igracu, koliko god mu bilo potrebno da se objasni saslusacu ga i objasnicu mu detaljno sta god da mu je potrebno u tom trenutku . Bio sam vec admin na serveru svideo mi se rad i cela procedura pa bih se bas zato i vratio. Jako dugo sam u RolePlay svetu i oduvek sam bio u Staff Team-u, tako da mogu slobodno reci da sam jak sa strpljenjem. Nemam sta vise za dodati, ostalo ce samo pokazati dela :D

2. Koje su vaše prednosti? Strpljenje, odgovornost...

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ja licno ne primecujem da imam neke slabosti, tako da ih nema :D

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Naravno, da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator): Nemam biznis, ali da.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,995
Aplikacija ODBIJENA.
Poboljsajte svoju aktivnost.
Pokusajte opet za 14 dana.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom