Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4210
Players nickname
Beli Johnson
Administrators nickname
Miyagi Kaine
Date
Mar 28, 2022
Time
22:20
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/72762/

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Molim nekog veceg admina da pogleda detaljno moj dokaz.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Prvo do juce nisi znao da postavis zalbu na forumu kako treba. To sto si rekao sa si me vec postavljao za Mg nije ti prosla nijedna tvoja zalba jer nije zasnovana na nicemu. To sto si rekao da ne znas da postoje satletiti i da prvi put cujes retko ko upotrebljava to, ali za takve kao sto si ti treba upotrebiti to. Nikakav nije MG ovo sto sam ja napravio. Ti inace ne priznajes poraz nego bi da izbegnes i da napravis RPtoWin. Lepo si trebao da se zaustavis pokazes dozvole i pasos i budes pusten, ali mora da se pravis pametan i bezis u Getto odmah nakon sto smo krenuli da te jurimo. Znaci tu si prekrsio pravilo odlazak u Getto kako bi izbegao zaustavljanje.
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Plus nisi postavio ceo POV kada smo te jurili i kada si otisao u Getto nego si postavio kada je 10-99 za zadnji 10-57
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Plus nisi postavio ceo POV kada smo te jurili i kada si otisao u Getto nego si postavio kada je 10-99 za zadnji 10-57
tada nisam snimao, takodje ti postavi POV kako sam ja "Pobegao" u geto.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
449
Molim nekog veceg admina da pogleda detaljno moj dokaz.
Vidi nije MG jer su te nasli preko tablica kad te radar snimi oni dobijaju tvoje tablice sto ovi iz PD nazivaju satelit iz nekog razloga, ne znam zasto imas kompleks da moras da se zalis na nekog, ako nije kriv nije kriv.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
449
A ako gledamo neki role play i nesto ti si prekrsio mnogo pravila samo sto ljudi nisu toksicni da te kace konstantno...
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Ma covek je klasican RptoWin usao u Mafiju i misli da mafija samo, i misli da moze da tek tako uzme pri kontroli zaustavljanja da gas i da pobegne. Probaj tako par puta u pravom zivotu da vidim kako ces se provesti? Lepo sledeci put zaustavis se i das pasos,a ne da glumis mi ludilo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom