Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

milos11

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
106
1. Vaše ime IRL: Milos Simeunovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: Od danas 5h+ ce biti
5. Vaš Discord: milorp.
6. Vaše ingame ime: James Toshiba
7. Vaš ID: 51367

Dodatne informacije

1. Lider za..... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1. Zelim biti lider ove organizacije jer mislim da sam spreman na to i da mogu podneti sve sto bi se desilo u organizaciji.

2. Zelim takodje biti lider ove organizacije jer mislim da mogu doprineti organizaciji mojim autoritetom jer bih bio jako strog i ne bi bilo izmotavanja kod mene.

3. Zelim biti lider NG jer mislim da ako uspesno odradim prvi mandat mogu produziti mandat i tako clanovima organizacije produziti rp u organizaciji koju oni vole.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji: Ja bih bio jako strog general, ko me ne bi slusao dobijao bi sankcije i kazne. Ja bih drzao regrutacije svakih nekoliko dana tako da bi svi dobili priliku da udju i da steknu iskustvo i ako zele dospeju u neko High Command-u pre isteka mandata. Takodje ja bih se potrudio da mandat odradim sto bolje kako bi mi dopustili da uzmem da produzim mandat kako bi clanovi NG mogli sto vise da napreduju i da dovodim nove clanove i da svi zajedno uzivamo u RP-u.

Hvala na citanju moje aplikacije!
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Pregled aplikacije u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Odbijeno!
Razlog: OffTopic na forumu + banovani ste sa Grand RP discorda
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom