Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Johny Zekonjaa

Leader
Leader
Joined
Jun 28, 2023
Messages
68
1. Vaše ime IRL : Ognjen
2. Vaše godine : 20
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 3-5h
5. Vaš Discord : pucke.
6. Vaše ingame ime : Johny Zekonja
7. Vaš ID : 23409

Dodatne informacije

1. Lider za National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1

Kao lider zalagao bih se za timski rad unutar same organizacije. Smatram da su postovanje i kolegijalnost najbitniji faktori koji bi mogli da dovedu organizaciju do samog vrha i do ostvarivanja cilja sto je zastita drzave. Uz moje dugogodisnje iskustvo unutar sluzbe mislim da bih bio odlican kandidat za ovo mesto, jer na organizaciju ne gledam samo kao na sluzbu vec je gledam na nivou ljubavi koju sam uzgojio u njoj.

2.2

Smatram da imam dovoljno iskustva da mogu da donosim teske i napredne odluke unutar sluzbe, sto bi organizaciji poput nacionalne garde bilo od presudnog znacenja. Kao neko ko ima svoj tim ljudi i ko je i sam krenuo od dna i dosao do vrha, mislim da je najbolje voditi ukoliko se ima razumevanja prema ljudima i samoj strukturi organizacije.

2.3

S obzirom na moju vezanost prema organizaciji i moju istoriju kroz istu, smatram da mogu mnoge ljude da inspirisem da i oni budu ti koji ce krenuti od dna i doci do vrha. Novim clanovima bi moja high commanda i ja maksimalno pomagali i zalagali bi se za timski rad i uspeh u svakom mogucem aspektu.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Komunikacija : Smatram da je komunikacija kljuc uspeha ne samo u nacionalnoj gardi vec u svakoj drzavnoj sluzbi. Gledao bih kao lider da moja organizacija bude maksimalno korektna prema svim svojim clanovima i takodje prema svim kolegala iz drugih drzavnih sluzbi.


Pracenje aktivnosti : Aktivnost clanova bi se pratila svakodnevno. Uz cilj unapredjenja sistema i poboljsanja rada same organizacije, clanovi bi bili praceni od strane moje High Commande i mene svakodnevno i po tome ko je koliko aktivan rasporedjivali bi clanove po jedinicama i dodeljivali svakome sta treba po njihovoj zasluzi.


Bonusi : Kao Lider gledao bih da ispostujem sve moje clanove kao sto oni postuju mene, delio bih bonuse po zasluzi i gledao bih da maksimalno omogucim lep nacin zivota svojim clanovima kako bi i oni shvatili da vojska nije samo sluzba, vec ljubav i saradnja.
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
372
Pregled aplikacije u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
372
Na razmatranju👀
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
372
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat u srijedu 19/06/2024 u 18:30h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
372
Prihvaceno
Razlog:Intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom