Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
57786
Players nickname
Gabrijel Verstappen
Suspect ID
58294
Date of violation
Jun 17, 2024
Time of violation
22:11
Proofs
https://youtu.be/ypyl6bCL7bY

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Vidi se kako kurac trazis ne znam sta nije jasno kad si isti i dobio lepo ti se vise puta ponoviolo bila je pucacina sa pd-ijem ne znam sta tu nije jasno nemas strah za zivot vidis ranjene policajce ljude sa puskama ti pricas ja sam na ulici FEAR-RP kao kuca... plus ti se dala mogucnosti da se udaljis cak poo tvom povu jedan minut tako da plus si isekao klip
 

Gabrijel Aquila

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
14
Vidi se kako kurac trazis ne znam sta nije jasno kad si isti i dobio lepo ti se vise puta ponoviolo bila je pucacina sa pd-ijem ne znam sta tu nije jasno nemas strah za zivot vidis ranjene policajce ljude sa puskama ti pricas ja sam na ulici FEAR-RP kao kuca... plus ti se dala mogucnosti da se udaljis cak poo tvom povu jedan minut tako da plus si isekao klip
Nista nije isjeceno ako ti imas drugi pov okaci al ti mene nemas pravo ubijat na ulici i ja nisam vidio nikakvu pucnjavu sa pd om
 

Gabrijel Aquila

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
14
Nista nije isjeceno ako ti imas drugi pov okaci al ti mene nemas pravo ubijat na ulici i ja nisam vidio nikakvu pucnjavu sa pd om
Vidi se kako kurac trazis ne znam sta nije jasno kad si isti i dobio lepo ti se vise puta ponoviolo bila je pucacina sa pd-ijem ne znam sta tu nije jasno nemas strah za zivot vidis ranjene policajce ljude sa puskama ti pricas ja sam na ulici FEAR-RP kao kuca... plus ti se dala mogucnosti da se udaljis cak poo tvom povu jedan minut tako da plus si isekao klip
Tako da nemoj se gubit i priznaj da si kriv i kraj nemas se sta izvlacit sve se u povu vidi uostalom odkad me smijes ubijat na sred ulice i prico sam s visom silom rekli su da to mogu okacit da to nisi smio napravit
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Tako da nemoj se gubit i priznaj da si kriv i kraj nemas se sta izvlacit sve se u povu vidi uostalom odkad me smijes ubijat na sred ulice i prico sam s visom silom rekli su da to mogu okacit da to nisi smio napravit
nema sta da se izvlacim 180 minuta imam prime lezacu 90 minuta plus nisam u org totalno mi zvizde jaja i duplo jos toliko da dobijem nego si decko mutomba pravis se pametan
 

Gabrijel Aquila

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
14
prijatelju a sta radi policajac sklekove ?
Burazeru neznam ja sta policajac radi al to nemjenja cinjenicu da si me ubio na sred ulice i sad tu glumis nekog baju ja sam ti lijepo reko da ces bit okacen a ti se pravis i glumis nekog baju
 

Gabrijel Aquila

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
14
niko se ovde ne svadja, i zasto ponavljas iste stvari (glumis nekog baju) jesi okej ? jel te dirao ko juce, jel ti se roditelji razvode u cemu je problem sta te muci
Sta pricas,jesi bolestan ti? Mislim to netrebam ni pitat kad se vidi da jesi,vidi se da ti treba neka psihicka pomoc cim diras u tuđi život.
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Sta pricas,jesi bolestan ti? Mislim to netrebam ni pitat kad se vidi da jesi,vidi se da ti treba neka psihicka pomoc cim diras u tuđi život.
ja sam te pitao ako ima sta da te muci reci da te ljudi razumeju sto si ovako toxican nije mi jasno hahahah
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom