Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23548
Players nickname
Carlo Barlowe
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 18, 2024
Time
10:50
Proofs
https://imgur.com/a/2rw3jSn

Carlo????

NE
Player
Joined
Jun 15, 2022
Messages
35
Pozdrav, danas sam dobio blacklistu na RS projektu. Zelio bih pitati da li mogu dobiti zadnju sansu? 3 accounta koje ste videli i banali postoji razlog treceg,naime Maja 7. 2023 kontaktirao sam technical support u vezi mog Main accounta jer sam jedno vreme prestao igrati igricu i kada sam ponovo imao zelju da igram nisam imao 2fa code i morao sam kontaktirati technical support account recovery. Posle 1 dana dobio sam odgovor na tu zalbu : i mislio sam da mi je account povracen, kada sam probao uci na account ukucao sam moju staru email adresu koja je uvek bila do tada, usao sam na random 42k account i to nije bio ni moj main ni moj twink pa sam odlucio kontaktirati technical support jos jedan put : i nalazost ovde se nismo ni ja ni administrator razumeli jer je moj engleski tada bio katastrofa, kao sto se vidi u slici pitao sam ga zasto kad ukucam mail koji je bio na mom main accountu udjem u neki random 42k id account ali me predpostavljam administrator nije razumeo pa mi je odgovorio ovo sto se tice itema. Posle par dana pokusao sam opet pitati sta mi je sa accountom gde sam na srecu uspeo resiti problem . tu sam dobio odgovor da je administrator promenio mail od accounta i nije bilo sa @gmail.com vec samo bez tog nastavka ali mi to nije rekao i svo vreme sam kucao pogresno . I tada sam povratio svoj main nalog i pitao ga da obrise taj 42k id ali za to nisam dobio odgovor. Nadam se da ste me razumeli u vezi treceg acca i nadam se da cu dobiti zadnju sansu, bio bih jako ljubazan jer u slobodno vreme uvek volim uci na ovaj projekat i zaigrati sa prijateljima. Hvala!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom