Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Leader za Bloods Street Gang | Jale Vice

Jale Vice

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Sep 24, 2022
Messages
204
1. Vaše ime IRL: Jakov

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosjek online po danu: 10h

5. Vaš Discord: jale.vice

6. Vaše ingame ime: Jale Vice

7. Vaš ID: 26342


Dodatne informacije:

1. Lider za:
Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1. Već sam 2 godine na ovom serveru i većinu svog potrošenog vremena na serveru sam proveo u bandama od kojih mi je najdraža Bloods te znam sve sto lider treba znati da bi uspješno vodio organizaciju.

2. Volim raditi kriminalne akcije pogotovo kad su u pitanju akcije sa gangom.

3. Imam dobro društvo i ljude s kojima bi poboljšao i napravio bolji rp na serveru.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Fokusirao bih se na talačke, gs, 24/7 i tako dalje jer mislim da je to najbitnije u bandi i da to oslovljava jednu bandu, takoder bih radio talacke na unikatnim mjestima naravno u dogovoru sa curatorima.

2. Detaljno bih ispitivao svakog tko bi želio ući u organizaciju jer bi time smanjio kršenje pravila i poboljšao rp u samom gangu, time bi izbegao warnove na bandu i pokušao držati bandu uspješno 2 mandata.

3. Preferirao bih odlazak na svaku tajnu te bih isplaćivao bonuse za svaki parašut koji se pokupi.

4. Na talačkim situacijama bih rp-ao sto bolje i ne dozvoljavao nikakvo kršenje niti naj sitnijeg pravila.

5. Surađivao bih sa drugim bandama i organizirao dodatne akcije poput boks mečeva, naravno u dogovoru sa curatorom.


HVALA NA ČITANJU MOJE PRIJAVE I SRETNO SVIMA,
Jale Vice
 
Top Bottom