Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6237
Players nickname
Patrick DeLaFuente
Administrators nickname
Diablo Daytona
Date
Mar 29, 2022
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/72095/

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Danas sam pokušao ući u Grand i vidio sam da sam blokiran od strane admina. Prvo mi nije bilo jasno o čemu se radi i otišao na forum i vidio za što me je osoba prijavila. Moja greška znam da je obavezno imati pov na eventima ali stvarno upalio bih ga ali žurio sam se i jedva sam uspio ući u zonu jel je ostalo jedno 20sec da uđem. A što se tiče ovoga što mi je osoba hitala jednom sa revolverom i nakon toga carabinom ne vidim razlog da me prijavi ali ajde možda i da jer me je dosta puta pogodio ali ja sam nakon sto me je hitao sa revolverom hilao sa medkitom. A ovo što je osoba sa ID 243 rekla da me je hitala ne vidim razlog da Admin koji je pogledao pov da me blokira jer ta osoba nije stavila svoj pov da me je pogodila sa revolverom. Ali možda je njima stvarno bilo čudno ali stvarno nije bilo riječi o cheatu ili o bilo čemu slično. Ispričavam se jos jednom sto nisam stigao upaliti pov. Ali htio bih da me razumijete i date mi unban. I od sada pa na dalje svaki put doći prije na event i upaliti pov. Hvala
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Pravilo Događaja 1.7 Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati | Zabrana od 30 dana. Vi ste to pravilo prekrišili i ostat ce vam ban. Ne spamajte istu temu rezulirat ce se kaznom na forumu radi spamovanja.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom