Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang | Vito Hartman

Rejected
Status
Not open for further replies.

Edgar Carlos

Player
Player
Joined
Feb 19, 2024
Messages
9
1. Vase ime RL: Viktor
2. Vase godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek online po danu: 4h do 6h
5. Vas discord: capricolet
6. Vase ingame ime: Vito Hartm

1. Leader za.... Bloods Street Gang


2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Kao vrhovna komanda većine bandi, želeo bih da se prijavim da budem vođa Bloodsa i da vratim slavu tamo. Mislim da sam stekao dovoljno iskustva i sposobnosti da preuzmem vođstvo, posebno nakon što sam radio fantastične uslove u različitim bandama kao visoka komanda. Takođe sam dobio alate i ljude koji bi mi mogli pomoći u tome. Postoji mnogo stvari koje želim da promenim, postignem i primenim, a koje bi mogle da učine bandu aktivnijom i efikasnijom, kao što su: Dobijanje i regrutovanje dobrih i efikasnih momaka nazad u bandu sa najvećim brojem koji možemo da dobijemo i stvaranje veoma dobrog terenski tim koji bi mogao biti jak protivnik bilo kom drugom timu i više!! Zaista bih voleo da Bloodsi budu najmoćnija banda kakva je bila i to će se možda dogoditi ako mi date priliku i čast da budem vođa.

3. Vaši saveti za poboljšanje nivoa Roleplaya u organizaciji.
Da biste poboljšali RP, zapravo postoje neke glavne tačke o tome:
1- Da biste bili sigurni da svi koji su u bandi ili se žele pridružiti bandi znaju pravila servera.
2- Biću striktan koliko god mogu u vezi sa kršenjem pravila.
3- profesionalno obavljanje svih aktivnosti bande: prisustvovanjem svakom događaju sa maksimalnim brojem. Takođe dovedite dobar tim u bandu.
4-Uvek održavajte kontakt sa kustosima i ažurirajte ih.


Моји циљеви за Bloods мандат.​

1. Završite bez ikakvog upozorenja.
2. Iznad $10.000 profita od grafita svakog sata.
3. Budite jači od drugih bandi i dominirajte njima.
4.Dominirajte getom.
5. dobiti 100% turfa
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
840
Odbijeno!
Aplikacija napisana u nepravilnom formatu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom