Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader za LifeInvader I Simon Corey I 41668

Status
Not open for further replies.

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Informacije

1. Vaše ime IRL: Milan
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 6h +
5. Vaš Discord: corleone#2884
6. Vaše ingame ime: Simon Corey
7. Vaš ID: 41668

Dodatne informacije

1. Lider za.....LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Prije svega, želim da podignem LifeInvader na jedan veći nivo, jer je u posljednjih nekoliko mjeseci LifeInvader pretvoren u rađenje oglasa bez ikakvih drugih aktivnosti. Nažalost, većina ljudi ulazi u LifeInvader kako bi zaradila novac, a ne kako bi nešto ta organizacija postigla, a ima dosta mogućnosti.
I u RL sam novinar, tako da znam kako funkcioniše jedna medijska kuća, bilo to u igri ili ovako. Volim pisati, volim raditi u Li, te je i to jedan od razloga zašto želim da postanem direktor.
Treći i osnovni razlog je što imam mnogo iskustva i kao admin, senior admin, pa i lider unazad 15 godina koliko igram RolePlay igre.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Aktivirao bih ponovo pisanje tekstova kroz RolePlay i aktivirao posebne dvije osobe koje će to raditi, a ne svako 15 dana da bude jedan tekst na našoj bubici.
Organizovao bih više evenata zajedno sa drugim kolegama unutar state organizacija i više radio intervjue kroz ether i aktivirao taj segment LifeInvadera.
Poboljšao bih kvalitet oglasa na način da bi svaki rank bio zadužen za oglase i nikad se ne bi desilo da se oglasi čekaju po nekoliko dana.
Aktivirao bih i radio unutar LifeInvadera, koji bi umjesto video, bio samo kao voice intervju sa ljudima unutar grada.
Aktivirao bih takođe i TV media unutar LifeInvadera gdje bi jednom sedmično urađena reportaža o stanju unutar grada.
Ono što je jako bitno, a kako bi se podigao nivo RP unutar LifeInvadera je i način kako će se uopšte sve raditi. Svako unutar organizacije bi imao svoje zaduženje i svi bi radili određeni dio zadatka, što bi podiglo i kvalitet same organizacije, ali i RolePlay-a unutar LifeInvadera.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,796
Čestitamo, pozvani ste na interview za LifeInvader koji će se dešavat u Ponedjeljak 24/06/2024 u 20:00h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,796
Novi termin intervjua je Srijeda 26.06. u 20:00h , budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom