Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Leader za Ballas gang I Lalo Marlboroo

Sven2345

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
37
1. Vaše ime IRL: Sven
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosjek online po danu: Od 4 do 6 sati
5. Vaš Discord: svenislav
6. Vaše ingame ime: Lalo Marlboroo
7. Vaš ID: 29102

Dodatne informacije:

1. Lider za: ballas gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1) Već sam skoro dvije godine na projektu. Te sam se sada odlučio okušati na liderskoj poziciji,sa svim znanjem koje sam prikupijo i stekao iz prijašnjih iskustava. Znam iz tuđih iskustava je liderska pozicija teška i mukotrpna, ali sam je spreman preuzeti i dati najbolje od sebe.

2) Lider ove organizacije želim biti zbog mogućnosti koje "Tamna strana Los Santosa" omogućuje. Želim postići i stvoriti organizaciju za koje se stvarno može reći da je na "Tamnoj strani". Želim omogućiti drugim ljudima iskustvo u bandi koje ja nisam mogao iskusiti, a htio sam.

3) Ukoliko bi preuzeo organizaciju,stvorio bi tim za turf, te osposobio zamjenike za vođenje organiziranog kriminala u kojima leži moje povjerenje.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1) Bandu bi ukljucio u razne kriminalne aktivnosti, te u stalne konflikte sa drzavnim organizacijama. Unaprijedio bi taktike napada posebno na prodavnicama.

2) Svaki član naše bande dobio bi više od jedne šanse da se dokaže u bilo kojem pogledu organiziranog kriminala kao i samog vođenja akcije (Naravno uz povjerenje zamjenika i lidera)

3) Podupirao bi članove stalnim nagradama kao i bonusima za dobro odrađen posao.



 
Top Bottom