Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal GP.1.1+1.4 | Carlos Malchiny

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44050
Players nickname
Vuk Medo
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 24, 2024
Time
22:40
Proofs
https://imgur.com/a/a2SVyBy

Vuk Medo

Player
Player
Joined
May 10, 2024
Messages
6
Pisem vam sa iskrenom zeljom da zatrazim uklanjanje zabrane sa vaseg servera. Zabrana je izrecena dana 04/06/2024.
Razlog je bio jako nezasluzen, moj drug pre godinu ipo dana je napravio svoj account na ovom serveru, posle toga i twink account, koij je dao meni da igram. Tada nismo znali za ovo pravilo pa zato sam nastavio vise od godinu dana na tom account-u da igram. Posle godinu dana ja sam cak zaboravio da taj account je upravo twink. Stvarno zelim da se vratim na server, puno sam igrao, u svakom trenutnk sam se trudio da postujem role play a to sto sam prekrsio GP 1.1 nije bilo prikladno. Zelim da naglasim da mi je zao za moju gresku i da prihvatam sve uslove i takodje money wipe.
Nakon sto sam dobio zabranu, proveo sam vreme razmisljajuci o svom ponasanju i nacinu na koji sam postupao. Svestan sam da je postovanje pravila servera kljucno za odrzavanje pozitivne i zabavne atmosfere za sve igrace. Zbog toga sam odlucio da se promenim i da vise paznje posvetim pravilima i ponasanju u igri.
Molim vas da uzmete u obzir moju iskrenu zelju za poboljsanjem i da mi pruzite drugu sansu da se ponovo pridruzim zajednici Grand Role Play servera. Obecavam da cu ubuduce postovati sva pravila servera i da cu se truditi da budem pozitivan clan zajednice.😊

Srdacni pozdrav
Vuk Medo
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,500
Odbijeno, twink nalog nije appelable, niste prilozili nikakve dokaze
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom