Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14515
Players nickname
Malcolm Marshal
Suspect ID
4533,9738
Date of violation
Mar 30, 2022
Time of violation
20:00
Proofs
https://streamable.com/sp63yt

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Imamo problem sa nekim ljudima koji vec ucestalo satima dolaze ispre naseg fam.housa te ubijaju ljude koji se nalaze il u dvoristu ili oko njega. Igrac Andra_Ludi je vise puta pozivao administraciju servera da ukaze na problem ali nije dobijao odgovor i na kraju je izrevoltiran poceo da vredja te dobio 7 dana ban-a iako na neki nacin nije kriv vec je revolt ucinio svoje jer je ovo nedopustivo. Ajde jedanput, dvaput ali satima konstantno da te neko dm-a , rdm-a kako i covek ne bi poludeo. No da se vratimo na temu, nakon njegovog bana odlazim ja u drugom odelu, bez maske i namerno se setkam ispred kuce gde nanovo prolazi igrac 17018 sam u autu, zastaje te nastavlja (ne mogu da znam da li je on sa njima) ali nakon njegovog odlaska naknadno dolaze 4533 i 9738, prolaze kraj mene, zastaju i naknadno 9738 izlazi iz auta i ubija me. Ne nosim autfit koji nosim kada radim ilegalne stvari, nikakav rp nemam sa njima niti znam ko su, niti sam danas imao sa nekim kontakt-a celog dana vec sam celo vreme na farmi proveo te dosao nakon ban-a svog prijatelja da ispitam sta oni tu rade i mislim da i oni zasluzuju kaznu za ovo.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.​

  • ID 9738 ce biti kaznjen za RDM
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom