Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19079
Players nickname
Tesla Sanchez
Suspect ID
31966
Date of violation
Jun 25, 2024
Time of violation
21:00
Proofs
https://imgur.com/E3w2RfO

Mr.Teslica

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
141
Molio bih administraciju da pregledaju pc od ovog Igraca na povovima njegovim plus na discordu njegovom shera ilegalne reduxe ima jos ispod ilegalni reduxa ako ocete mozete i mene pc check ako je potrebno ja sam clear igrac mada ovaj igrac kada on nekog hita izmedju noge ili milimetar pored glave prihvati hit nekako. Id igraca je 31966 Ime je Jovan Milosavljevic i njegov discord je jovke0810.

Evo ga 2 dokaz njegov yt kanal gdje se vidi da ima ilegalne reduxe

 

Luka Joe

Marcello FamQ in heart
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
517
Molio bih administraciju da pregledaju pc od ovog Igraca na povovima njegovim plus na discordu njegovom shera ilegalne reduxe ima jos ispod ilegalni reduxa ako ocete mozete i mene pc check ako je potrebno ja sam clear igrac mada ovaj igrac kada on nekog hita izmedju noge ili milimetar pored glave prihvati hit nekako. Id igraca je 31966 Ime je Jovan Milosavljevic i njegov discord je jovke0810.

Evo ga 2 dokaz njegov yt kanal gdje se vidi da ima ilegalne reduxe

 

Jovan Milosavljevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
81
Molim admine da ne prihvate zalbu zbog nedovoljno dokaza, koliko znam igrac ne moze drugom igracu da zatrazi PC CHECK. Ali sto se mene tice slobodno me PCCHECK-ajte.
 

Ady Benz

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,413
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
-Dostavite validne dokaze, koji dokazuju da igrač krsi pravilo G.P.4.1 ili dijeli zabranjene softwer-e-
-Rok za dostavu 12h-
 

Mr.Teslica

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
141
mislim da je ovo dovoljan dokaz ako treba jos naci cu na tom discordu ima ilegalni redux koji iskljucuje efekat droge itd koji 31966 koristi
 

Ady Benz

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,413
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
-Nedovoljno dokaza-
-Nisu dostavljeni dokazi koji dokazuju da igrač ID 31966 krsi pravilo G.P.4.1 i da djeli zabranjene softwere-
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom