Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41954
Players nickname
Zaki Sikter
Administrators nickname
Ady Benz
Date
Jun 26, 2024
Time
00 00
Proofs
//

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
667
Epa ovako draga administracijo,javljam se kao lider Los Santos Vagosa i zelim reci par stvari koje imam protiv navedenog Administratora.
Kao prvo zeleo bih doci na temu kako smo ja i navedeni dosli do konflikta,s njegovim drskim i bezobraznim ponasanjem dosao je nama kao administrator koj ce biti privremeno tu da nam pomogne ako nesto zatreba sve dokle nemamo curatora.E sad,da razgranicimo stvari da znam kako je naci kuratora i bio sam u adminima i znam kako je,i retko ko bi dosao da ne bude curator vec samo da pomaze i na to mu svaka cast,ali da Administrator ovoga servera,dodje,i bude mi netko od pomoci sa sledecim ponasljem,necu tolerisati.
Ovako,moj zamenik u Vagosima Petar Napier rekao je nesto sto verovano on shvatio pogresno a to je bili ,,da si mi kurator mozda bih te i poslusao,, e sad,da se slozimo po adminivim recima gde nekoliko puta nocas u Voicu kaze ,,ja vama nisam kurator,, moj zamenik je imao prava i zasto ne bi to napisao ako vec i nije.Moj zamenik je to rekao jer je nas dragi Ady rekao da stavi ID pored imena (njegove reci ,,nisam vam kurator,,)i Petar mu daje prethodni odgovor,nakon toga privremeni admin koj nam pomaze iskoriscava svoju poziciju administratora i Kickuje MOJE ljude i MOJE zamenika sa Discord Servera BEZ mog znanja,samo da dodam da sam pre toga rekao da se izvinjavam zbog petrovog ponasanja i da se nece ponoviti,ali ne,Ady mi kicka zamenika sa Discord Servera.Polako tek je pocetak......
Juce sam zvao admina i nasao se Ady i rekao sam UB x2 i dosao je, kada se sisao rekao mi je to nije UB a meni je smetalo jer je panel bio postavljen na sred ulice,ali ne,admin kaze ,,ne to nije UB,, Nakon toga ja vidim jos jedan i zvao sam tiket pod kojim kaze ,,neko da dodje ima jos jedan UB ali neko ko zna sta je UB,, i tu se nasla Tica Mic i rekla okej idem kazniti.
Ne ne ima jos pozvao sam Ady a u Voice i pitao ga kakav problem ima snama itd... na sta on meni kaze da nema,okej ja sam poceo raspravljat s njim sta i kako,i on meni prica neke deziinformacije i neke stvari prica jednom jedno a posle 2 min drugo (slobodno mu zatrazite POV razgovora iz razloga sto je reko da ima POV) nakon toga je on meni lepo reko da ako imam neku zamerku na njega da se mogu zaliti na Forum tj, ovde,na sta mu ja lepo i kulturno odgovaram da ne zelim jer ne mogu nista postici s time da ce on dobiti neku kaznu ili sta vec,na sta on meni odgovara ,,pa svakako i da zelis ja necu dobiti warn,, e ovde mi vec postaje zanimljivo kako i odakle njemu prava da kaze obicnom igracu tj, trenutnom lideru da on i da ja hocu on ne moze dobiti warn....?
Necu sad puno da pricam i da zailazim jer u dokaze jer ce se puno toga videti (neke informacije koje je receno da se ne dele)
Ali bih takodje zamolio da se doticni admin kazni i prestane to da radi a ako vi odlucite da ima potrebe da mu zatrazite Pov ovee za koje je on reko da ima to je vase i ja bih rado zeleo da vidite sta trenutni admini rade i sta sve daju sebi za prava.

Zaki Sikter
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom