Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25959
Players nickname
Ljubisa Royal
Suspect ID
45392, 49474, 47498
Date of violation
Jun 26, 2024
Time of violation
22:00
Proofs
https://youtu.be/v6gz4tnfg88

Ivan Royal

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
93
U prvom POV-u se vidi da me pucaju njih trojica, pogledajte da li je to mozda neka familija jer su svi zajedno.U drugom POV-u se vide svi ti ID-evi i takodje se vidi kako samo izlaze iz kola i krecu da pucaju.

 

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
56
Dostavi ceo pov, drugar. Ne bi te mi samo tako pucali. Kao prvo, dolaziš sa famom, gaziš nas kao mrave, i onda očekuješ da te ubijemo, da nas okačiš. Pametan si, ajde dostavi duži pov kako si nas gazio, pa onda počeo pucati iz daljine. :)

Nemoj me terati da dostavim svoj pov kako gazite, taman dva šamara na fam mi vama brojimo. Vi nas gazite i onda pucate. Jooj, nauči pravila, molim te.
 

Ivan Royal

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
93
Dostavi ceo pov, drugar. Ne bi te mi samo tako pucali. Kao prvo, dolaziš sa famom, gaziš nas kao mrave, i onda očekuješ da te ubijemo, da nas okačiš. Pametan si, ajde dostavi duži pov kako si nas gazio, pa onda počeo pucati iz daljine. :)

Nemoj me terati da dostavim svoj pov kako gazite, taman dva šamara na fam mi vama brojimo. Vi nas gazite i onda pucate. Jooj, nauči pravila, molim te.
Brate, ako imas POV na kom ja pucam i gazim, okaci me, ali takav POV neces naci, jer sam ja tek dosao i vi ste samo krenuli da me pucate.
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,241
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Dostavite POV od pocetka situacije,i dostavite objedinjen pov ne iz delova,cela situacija da se vidi
Imate rok 6h
 

Ivan Royal

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
93
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Dostavite POV od pocetka situacije,i dostavite objedinjen pov ne iz delova,cela situacija da se vidi
Imate rok 6h
Na prvom POV-u sam tek dosao, to je pocetak pova, ja ne znam sta se desavalo dok ja nisam bio tu
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,241
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Trazeni dokazi nisu dostavljeni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom