Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41002
Players nickname
Teo Wales
Administrators nickname
Stefan_Whitee
Date
Jun 27, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/738868/

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
103

Poštovana administracijo,
Dobio sam ban za G.P 6.3, pražnjenje skladišta organizacije u osobne svrhe, ovim putem bi hteo priznati grešku, i nije mi problem vratiti i peterostruko te metkove, stvarno nisam mislio ništa loše niti naštetiti organizaciji, nakon toga je bilo nekih manjih problema sa nekim članovima te sam napustio organizaciju, vratit ću im ako treba i pet puta više ne treba mi ništa od imovine, na ovom projektu sam u danu oko 10 sati, i imam mnogo drugara i ljudi s kojima sam si dobar i provodim vreme, također pošto igram od 4. meseca 2023. sam stekao i dosta imovine teškim radom i trudom, nebi hteo da se sada sve to sruši zbog 1200 metkova, mogu uplatiti i organizaciji na račun kao i vratiti sve, samo da se vratim da igram ponovno sa svim dobrim ljudima, definitivno je ovo najbolji RolePlay server od svih na kojima sam bio, i stvarno mi je žao za to što sam uradio, nije mi bila namjera nikog oštetiti niti pokrasti, sve ću vratiti, samo vas molim za drugu šansu i neće se nikad više ponoviti tako nešto. Hvala na čitanju, nadam se najboljem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom