Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17521
Players nickname
John Cold
Suspect ID
34359
Date of violation
Jun 27, 2024
Time of violation
10:20
Proofs
https://youtu.be/NWhK6z2KtD0

Hare Frantellii

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
18
Prvo radi fearrp, te ne slusa i nekako zove pojacanje bez da prica u igrici ili bilo sta. Vidi se da su 3+ igraca prekrsila pravilo te bi se trebao i SAHP kao organizacija kazniti. (Prekrseno: FailRP: sahpovac ima puske na glavi a njegove kolege pucaju na nas bez obzira na zivot ugrozenog kolege, Fear RP i mg takodjer svi krse)
 

Smasheror

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
46
Prvo radi fearrp, te ne slusa i nekako zove pojacanje bez da prica u igrici ili bilo sta. Vidi se da su 3+ igraca prekrsila pravilo te bi se trebao i SAHP kao organizacija kazniti. (Prekrseno: FailRP: sahpovac ima puske na glavi a njegove kolege pucaju na nas bez obzira na zivot ugrozenog kolege, Fear RP i mg takodjer svi krse)
Mogu bubicu da dobijem od vas samo da dobijemo kamericu da razjasnimo sve to sa liderom isto ja sam onaj sa kim ste pricali kod stanice
 

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
131
rekao sam lepo da mi pucalo u glavi i da imam problem mogu spec komp da posaljem jel igram u 20fps
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
818
Nakon pregleda zalbe odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu

ID:34359 ce dobiti kaznu za FearRP

SAHP
Nece dobiti kaznu. Drzali ste oruzije u drzavnog sluzbenika Sahp u toj situaciji ima pravo da upotrebi oruzije + 1 od SAHP sluzbenika vam je odbrojao
Takodjer pucnjava je pocela nakon sto je njihov kolega presao na stranu SAHPa​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom