Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Jun 28, 2024
Time
4:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/739801/#post-2619017

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Poštovanje Mujo i Abrahame.

Do sad sam kačio ljude za G.P 6.10 kada su IC situacije prebacivali u OOC javljajući se preko discorda, psovajući i tako dalje.

Neke od tih žalbi su:

1. Approved - G.P 6.10 | 19079
2. Approved - G.P 6.10 | ID: 14556

Ukratko, te žalbe su odobrene i igrači su kažnjeni.

Jučer okačim lika za G.P 6.10, imali smo RP situaciju gdje je uradio CL, prijavio sam ga našao je moj discord i tamo mi psovao od do, prijavio sam ga za G.P 6.10 što možete vidjeti klikom na ovaj link: Rejected - G.P 6.10 | 25187

Eh sad mene zanima, kako su prethodne dvije moje žalbe odobrene za G.P 6.10, a ova posljednja nije?

Da li je u pitanju greška admina Allena Siktera ili je admin pogriješio na prethodne dvije žalbe za G.P 6.10 koje su odobrene?

Možete li to objasniti ovdje javno i ukratko, jer nije moguće da mi dvije žalbe za slične situacije G.P 6.10 budu odobrene, a da treća ne bude, znači ili griješi prvi admin na prve dvije žalbe ili griješi drugi admin na trećoj žalbi.

Unaprijed hvala na odgovoru. :D

Pozdrav.
 

Ivkeeeeeee Panter

Player
Player
Joined
Jun 26, 2024
Messages
12
Poštovanje Mujo i Abrahame.

Do sad sam kačio ljude za G.P 6.10 kada su IC situacije prebacivali u OOC javljajući se preko discorda, psovajući i tako dalje.

Neke od tih žalbi su:

1. Approved - G.P 6.10 | 19079
2. Approved - G.P 6.10 | ID: 14556

Ukratko, te žalbe su odobrene i igrači su kažnjeni.

Jučer okačim lika za G.P 6.10, imali smo RP situaciju gdje je uradio CL, prijavio sam ga našao je moj discord i tamo mi psovao od do, prijavio sam ga za G.P 6.10 što možete vidjeti klikom na ovaj link: Rejected - G.P 6.10 | 25187

Eh sad mene zanima, kako su prethodne dvije moje žalbe odobrene za G.P 6.10, a ova posljednja nije?

Da li je u pitanju greška admina Allena Siktera ili je admin pogriješio na prethodne dvije žalbe za G.P 6.10 koje su odobrene?

Možete li to objasniti ovdje javno i ukratko, jer nije moguće da mi dvije žalbe za slične situacije G.P 6.10 budu odobrene, a da treća ne bude, znači ili griješi prvi admin na prve dvije žalbe ili griješi drugi admin na trećoj žalbi.

Unaprijed hvala na odgovoru. :D

Pozdrav.
To je kume alen sikter ,najgori admin koji
ne zna pravila.On treba da nauci prvo pravila pa onda da bude admin
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
10,171
to su vase privatne poruke i privatno to rijesavajte sve sto se desi na Offical GRAND serverima kaznjavamo
a ove vase privatne stvari ne
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom