Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: obradovic27
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID: 9517

1. Lider za. FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Bio sam 4 meseca u FIB-U( Kao HC), Vodio sam SAHP bez ijednog warna ceo mandat. i ne mogu sebe da zamislim u drugim organizacijama.Prosao sam 4 mandata kroz 4 lidera i spreman sam voditi tu organizaciju,

2.
Zelim da dovedem maksimalnu disciplinu, poslusnost, Zelim da postavim jasna i cista odeljenja za razne cinove.Jer vec 7 godina igram aktivno roleplay i nema kroz koje situacije nisam prosao.U svakoj sitnici mogu naci gresku i zelim da bude perfektno

3.Vodio sam SAHP bez ijednog warna ceo mandat bili smo najbrojniji i najefikasniji na pljackama,eventima itd.Imam ljude koji su vodili fib ranije i koji zele da se bave ponovo tim poslom i koji su spremni za rad.Dovescu FIB u red kakav i treba da bude.

4.Ucio sam od najboljih i znam kako treba da se vodi organizacija.Kayn je ostavio svoj Legacy a ja sam spreman da ga ponovo vratim.

Uveo bih:
Posebne jedinice koje se bave drogom,pucnjavama, hitne akcije itd.
Vratio bih FIB kakav je i bio ranije i kakav on treba da bude a ne da se drugi smeju kako fib izgleda itd.
Fib je najelitnija organizacija i takva treba da ostane
Rankovi:
Junior Agent
Senior Agent
Field agent
Elite Agent
Elite SSA
Training Director
DEA agent
DEA Director
SAU agent
SAU Director
FSSS agent
FSSS Director
HR director
Deputy Head of Department
Head of Department
00 agent
Chief of staff
Deputy Director
3
. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da se stave ogranicenja radi primanja novih agenata npr: Godine RL i Godine in game(Minimum 15 godina u gradu da bi mogao da ode na akademiju)
Uvodjenje vece i strozije hijarhije.
Nije mi se svidelo u prethodnom mandatu sto je dopustano ljudima da radi ko sta pozeli. Zelim da za svakog coveka postavim nadredjenog koji ce ga trenirati i biti odgovoran za njega i svaku njegovu akciju.
Zelim da uvedem timove od par nadzornika koji ce biti zaduzeni za samo kontrolu zaposlenih i sankcionisanje.(imam ljude koji su spremni da rade to jer su iskusni u tome)
Takodje ispod njih zelim da postavim ljude koji su spretni i sposobni da vode par ljudi.
Treneri kao u proslom mandatu su obavezni. Da se svaki covek pre nego sto izadje na ulicu dobro obuci i spremi za akciju.
Neke stvari su nedopustive i trebaju biti najstrozije kaznjenje.
Spreman sam da sa svojim ljudima koji su bili u FIB-u od pocetka pa i na Engleskom serveru uspesno odradim racije i pokazem ostalima kako FIB treba da izgleda

Zed Darkin.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom