Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of Emergency Medical Services (EMS) | Patrick Godfather

Rejected
Status
Not open for further replies.

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
53
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-11h
5. Vaš Diskord: patrikvasquez
6. Vaše Ingame ime: Patrick Godfather
7. Vaš ID: 53897

Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Ems je prva organizacija koju sam zavoljeo od pocetka mog rp-a, bio sam u svim sektorima i znam sve vezano oko ems-a, takodje ispravio bih sve greske iz proslih mandata,

2) U EMS sam već dosta dugo (oko 5 mandata bez mijenjana org) i mislim da su me ljudi zavoljeli i shvatili da se baš jako trudim oko tog posla.

3) Ako budem uzeo EMS imam spreman high staff koji je također ima iskustva s radom high commande

4) Glavni razlog zasto zelim biti Direktor bolnice je pismenost, razumevanje, odgovornost, strljivost, rad , trud, zalaganje i odanost za EMS.

_________________________________________

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1) Kao prvo ispravio bih greske poput straha za zivot u getu ( Fear RP) naucio bih sve nove bolnicare da cim cuju metak da beze od pucnjave, da sluzbenim automobilima se ne krecu ne dozvoljenim rutama (planine, jezera, rijeke, brda, i da se ne krecu prebrzo pješćanim putevima)

2) Dostava lekova bi bila 2-3 nedeljno sa organizacijom za koju je naruceno, sve drzavne organizacije bi imale dovoljne kolicine ljekova za svoje potrebe također lab skladište ne bi bilo ispod 100k ljekova.

3) Smanjio bih drasticno toxicnost na poslu jer takvim ljudima u EMS-u nije.

________________________________________

HVALA NA ČITANJU MOJE APLIKACIJE I SRETNO SVIMA!!!


Vaš:
Patrick Godfather
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom