Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Sake Bukvaa

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
77
1. Vaše ime IRL Kerim
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 5-6h
5. Vaš Discord kera0858
6. Vaše ingame ime Sake Bukvaa
7. Vaš ID 26129

Dodatne informacije

1. Lider za EMS(Emergency Medical Service)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje) Zelio bih biti lider EMS-a iz razloga jer sa EMS-om imam dosta iskustva sa ovom organizacijom i njenom funkcijom.EMS je za mene vrlo vazna organizacija jer bez nje ovaj server ne bi mogao da funkcionise. Sto se tice samog EMS-a i kakve ja veze imam sa njim je to sto sam bio zamjenik direktora EMS-a 02 i iskusan sam kod vodjenja ove org.Smatram sebe odlicnim kandidatom za lidera ove organizacije jer mislim da bih savrseno vodio ovu organizaciju bez obzira na ikakve probleme.U ovoj organizaciji sam proveo jako puno vremena i bezbroj puta sam bio u istoj tako da mislim da sam savladao sve dosad sto sam trebao i mislim da sam popuno spreman za ovu poziciju!!
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
1.Kriteriji za ulazak u organizaciju bi bili visoki, svaki gradjanin koji bi dosao da se zaposli u EMS morao bi poznavati odlicnu RP pravila i generalna pravila.

2.Maksimalno bih se trudio da dajem cesto bonuse svojim clanovima posebno onima najaktivnijima.

3.Svaki dan bi se radile LAB akcije da ne bi doslo do nedostatka lijekova.

4.Stalno bih radio regrutacije da bih odrzao organizaciju punom sa ljudstvom.

5. Svi clanovi HC bi bili pazljivo birani da ne bi doslo do problema.

6. Svaki novi clan koji bi usao u organizaciju prosao bi kroz detaljnu obuku da kasnije ti isti ne bi pravili probleme.

7. Za svakog novog clana bi se napravio video klip ukoliko im nesto ne bude jasno da mogu pogledati opet kako se to nesto radi.

8. Na akcije sa drugim organizacijama gdje treba da se ide davati adrenalin isli bi samo Lider,zamjenik i 28 rank.

9. U organizaciji bi morala vladati stroga ozbiljnost u suprotnom to ce strogo kaznjavati.

10.Posebne bonuse bi imali kolege doje bi radili u LAB-u za njihov trud i zalaganje i takodjer bi ih jos dobijali kolege koje do kasno
rade na intervencijama i u bolnici.

11. Toksicnost i lose ponasanje prema drugim kolegama bih najstrozije moguce kaznjavao

12. Svaki novi clan organizacije morao bi da krene ispocetka sa rankom.

13.Svaki clan organizacije morao bi provesti pola svog provedenog vremena u igrici na duznosti ukoliko bi nekom to smetalo takav covjek nam ne treba u organizaciji i opcenito ljudi koji su tu samo da kupe platu.

14.Svaki clan koji bi bio kaznjen suspenzijom morao bi na suspenziji ostati nekoliko dana dok se ne opameti.




Rankovi
-------------------------
30.EMS Director
29.EMS Deputy Director
28. Chief Of Hospital
27.Chief Of Staff
26.Supervisor
25.Chief Of Civil Department
High Command
-------------------------
24.Chief Of Laboratory
23.Chief Of Ambulance
22. Chief Of Air Support Unit
21. Medical Inspector
20.Senior Doctor
High Staff
-------------------------
19.Surgeon
18.Pschihyatrist
17.Senior Pharmacist
16.Doctor
15.Pharmacist
14.Lab Technician Senior
13.Laboratory Techician
12. Laboratory Technician Junior
11.Junior Doctor
10.Ambulance Master
9.Ambulance Senior
8.Ambulance on training
7.Hospital Technician Senior
6.Hospital Technician Senior
5.Hospital Technician
4.Hospital Technician Junior
3.EMS on training
2.Suspend I
1.Suspend III
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom