Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za EMS I Diego Makedonac 24234

Rejected

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
47
1) Vaše ime u RL:Gorazd Gigov

2) Vaše godine: 16

3) Vremenska zona: GMT+1

4) Prosječna aktivnost na dan:10-11h

5) Vaš Diskord: DaGiga#0878

6) Vaše Ingame ime: Diego Makedonac

7) Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije:

1) Lider za: EMS-a

2) Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.Prednost koj imam je sta sam bio HC u LSPD,GOV,SAHP,EMS.U EMS su sam vec 4 mesec i imam iskustva kako se vodi organizacia po put EMS.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Od pocetka kad sam kreno sa "Grand Rp" sam bijo u EMS-u bio sam Vodja civilnog odeljenja tima bio sam u High Command stari rank u EMS-u mi je 28 rank ili ti "(03) "

6. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi znaju sta rade i mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 10 godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom u svaki trenutak ce biti minimum 2 helikoptera koj mogu da idu preko 4000 metara

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,794
Odbijeno!
Razlog:Laganje za godine​
 
Top Bottom