Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
48024
Date of violation
Jun 30, 2024
Time of violation
07:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=zPcsFW0DCZ0&ab_channel=Agent47

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,907
Na mom povu ocigledno se vidi kako igrac radi BA i kako prekida animaciju rolanja prebacivanjem na pušku, iako je to strogo kaznjivo igrac ipak ne odustaje od krsenja pravila jer zna da mu je to twink pa ce kao na mainu da igra.

Sekunda 0:13 Kod mene se rola u mojim ocima medjutim na njegovom videu se ne rola
Evo vam njegov video koji ce najvjerovstnije izbrisati ali ipak mu zatrazite pov i zakljucit cete da se radi o klasicnom BA i iskoristavanju skripte
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
342
Na mom povu ocigledno se vidi kako igrac radi BA i kako prekida animaciju rolanja prebacivanjem na pušku, iako je to strogo kaznjivo igrac ipak ne odustaje od krsenja pravila jer zna da mu je to twink pa ce kao na mainu da igra.

Sekunda 0:13 Kod mene se rola u mojim ocima medjutim na njegovom videu se ne rola
Evo vam njegov video koji ce najvjerovstnije izbrisati ali ipak mu zatrazite pov i zakljucit cete da se radi o klasicnom BA i iskoristavanju skripte
drzi se ti file caseova kad jedva kratkom hitas
 

Laza Neunistijanovic

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
232
Na mom povu ocigledno se vidi kako igrac radi BA i kako prekida animaciju rolanja prebacivanjem na pušku, iako je to strogo kaznjivo igrac ipak ne odustaje od krsenja pravila jer zna da mu je to twink pa ce kao na mainu da igra.

Sekunda 0:13 Kod mene se rola u mojim ocima medjutim na njegovom videu se ne rola
Evo vam njegov video koji ce najvjerovstnije izbrisati ali ipak mu zatrazite pov i zakljucit cete da se radi o klasicnom BA i iskoristavanju skripte
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,014

Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam da igrac ID 48024 dostavi POV sa eventa, ima rok 12h.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,014
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Igrac je banovan za ovo prekrseno pravilo.​
  • Glitch Roll i ovde da objasnim, nije problem ako uradi cancel na animaciji i na tvom ekranu, problem je ako kod tebe full roll napravi a kod njega na ekranu samo switch-a pusku i produzi na staro mesto.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom