Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
51857
Players nickname
Mayor Kalasnikov
Suspect ID
56533
Date of violation
Jun 30, 2024
Time of violation
3:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=okCwe82xwxc

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
43
nisi smeo uzimati bez dozvole cak i ako je star vise od 48 sati niko ti nije dozvolio da uzimas bez odobrenja vecih cinova cim si uzeo i gledali smo sta ces raiti i za par dana ode ti iz fama
 

Milenko Savicc

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
25
nisi smeo uzimati bez dozvole cak i ako je star vise od 48 sati niko ti nije dozvolio da uzimas bez odobrenja vecih cinova cim si uzeo i gledali smo sta ces raiti i za par dana ode ti iz fama
Svakako zastarelo bio sam 9. rank to je kao co leader tako da mi ne mozes nista,pritom nije bilo dosta onih 3 milliona?
 

Milenko Savicc

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
25
nisi smeo uzimati bez dozvole cak i ako je star vise od 48 sati niko ti nije dozvolio da uzimas bez odobrenja vecih cinova cim si uzeo i gledali smo sta ces raiti i za par dana ode ti iz fama
Ako nisam imao dozvolu sto si mi dao 9. tj 8. kasnije koja ima pristup svemu? Imas razlog za to? Nemas. Svakako administracija bi trebala odbiti ovu zalbu iz 2 razloga:
1. Razlog:Starije od 2 dana tj 48h
2. Razlog:Imao sam pune dozvole da uzmem dok sam mogao da udjem u gepek kamachu-a tako da ono
Admine bio sam 8. rank koji ima pristup svemu.Sada je okacio jer je ispao glup i krsio pravila nonstop.No vise o toga na mojim zalbama na igraca
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
43
ne ne nemas parvo uzimati nisi bio 9 uopste ni u snovima uzeo si bez dozvole cak i ako smo rekli da se nedira dok se nes nmaesti ti si uzeo u vecim kolicinama bio si 7 to nije rank da smes uzeti kad oces lepo si rank dobio jer si namesto auta i nije ti bio skoljenj i sad nesto dramis vrati oruzije i povucicu zlabu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom