Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

IIlija Diamonds

Player
Player
Joined
Feb 28, 2024
Messages
140
1. Vaše ime IRL: Trifun
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosjek online po danu: 2-6H
5. Vaš Discord: ilijadiamond
6.Vase ime ingame: Ilija Diamond
7. Vaš ID: 47371

Dodatne informacije

1.Leader za The Families

2.Pre svega zelim da vam se zahvalim na citanju moje prijave, pa da krenemo, ja sam jako smirena osoba i mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju, imam puno iskustva u crime organizacijama tako i u state organizacija, moju organizaciju kada ja nisam tu vodili bi moja high commanda, koja je vrlo pozitivna i vrlo pametna, svi leaderi do sada su se osnivali na turfovima kod mene bi to bilo malo drugacije naravno bilo bi turf ekipe koja bi turfovala ali sam ja i sama odredjena high commanda bi se vise usmeravali na aktivnost organizacije, kao na primer:*Aktivnost po ghetto-u*Pljackama 24/7* Pljackama gunstor-ovima*Talacke situacije*Farbanje grafita.*Podmorskih bitki*Tajnih radnji-Sto se tice racija na organizaciju trazio bih od svojih clanova da budu uvek u pripravnosti za takav napad state organizacije, te bih uvek trazio od clanvoa da odbrane svoj HQ, municiju i puske.U organizaciji bih zahtevao od svojih clanova da budu odgovorni, da se medjusobno postuju bez obzira na cin i kao sto sam rekao da budu u stanju pripravnosi u svakom trenutku.Za sam kraj zeleo sam reci da kad sam usao na ovaj projekat bila mi je zelja da postanem leader neke specificne organizacije, bio sam u vecini crime organizacija te mi je The Families najvise zapala za oko zbog njihovih aktivnih i uvezbanih clanova, i njihovih dobro organizovanih akcija.

3.Formirao bih grafit tim koji bi osigurao da svaki grafit bude nas i kako bi ceo gheto bio zelen.Formirao bih svoj turf tim njihov ciji bi bio da osvoji ceo gheto.Svaki ponedeljak bi organizovao sastanke de bih svoje clanove motivisao i ohrabrio, takodje bih pokusao da napravim najbolju komunikaciju medju svim clanovima i ostalim ljudima na grand rp serveru.Za ulazak u ovu organizaciju uslovi ce biti sledeci: minimalno 13+godina(OOC), da zna pravila servera, da ima 5+ godina u grad.

Rankovi:

  1. Suspend
  2. Red Boy
  3. Rookie
  4. Ghetto Boy
  5. Grafit team
  6. Garfit team co-leader
  7. Grafit team leader
  8. Ghetto Boss
  9. Turfer
  10. O.G
  11. Enforcer
  12. Desna ruka
  13. Sef
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom