Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
59424
Players nickname
Dule_Roleks
Suspect ID
39941
Date of violation
Jun 30, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Smasheror

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
35
Lik mi je na bubici pricao kako ima po 10 twinkova, Pricao je kako krade iz organizacija kako ubacuje ljude u org za pare. Voleo bih da mu se uradi pc check i da se kazni ako je istina da ima 10 twinkova, ali sve je na bubici pa nije zvanican dokaz. On takodje i igra na twinku jer mu je main banovan
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
329
Lik mi je na bubici pricao kako ima po 10 twinkova, Pricao je kako krade iz organizacija kako ubacuje ljude u org za pare. Voleo bih da mu se uradi pc check i da se kazni ako je istina da ima 10 twinkova, ali sve je na bubici pa nije zvanican dokaz. On takodje i igra na twinku jer mu je main banovan
bubica
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Leader of unofficial org
Joined
May 17, 2023
Messages
366
Lik mi je na bubici pricao kako ima po 10 twinkova, Pricao je kako krade iz organizacija kako ubacuje ljude u org za pare. Voleo bih da mu se uradi pc check i da se kazni ako je istina da ima 10 twinkova, ali sve je na bubici pa nije zvanican dokaz. On takodje i igra na twinku jer mu je main banovan
msm da ne kontas sta je pc check al eto da ti objasnim to ti je provera racunara u potrazi za ilegalnim stvarima/softwerima itd a ne ubacivanje u org za pare sportki poz od Joe-a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom