Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Dva policajca su me pokusala opljackati te me ubila

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
60747
Players nickname
Ilija_Vujnovic
Suspect ID
45072 46490
Date of violation
Jul 1, 2024
Time of violation
01:09
Proofs
https://drive.google.com/file/d/16Ta4zwRwHUfpuiUfYlpRnkNhp1WDHTD0/view?usp=drivesdk

Ilija_Vujnovic

Player
Player
Joined
Jul 1, 2024
Messages
4
Vozio sam svoj auto te su me zaustavila dva policajca i rekla mi da idem sa njima na ispitivanje za nekakva ubistva u okolini sjeo sam i odveli su me na neku pumpu daleko od grada te su me probali opljackati i derali se na mene da vadim pare i da skinem jos sa bankomata ali ja nisam htio i onda su me tejzovali pa su opet zaprijetili i krenuli me pljackati ja sam se odalji i pozvo policjiju i uso u prodavnicu od pumpe te su me tu i ubili.Nisam uspio da snimim sve ali mislim da ce biti dovoljno ovo sto imam.Lp
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Vozio sam svoj auto te su me zaustavila dva policajca i rekla mi da idem sa njima na ispitivanje za nekakva ubistva u okolini sjeo sam i odveli su me na neku pumpu daleko od grada te su me probali opljackati i derali se na mene da vadim pare i da skinem jos sa bankomata ali ja nisam htio i onda su me tejzovali pa su opet zaprijetili i krenuli me pljackati ja sam se odalji i pozvo policjiju i uso u prodavnicu od pumpe te su me tu i ubili.Nisam uspio da snimim sve ali mislim da ce biti dovoljno ovo sto imam.Lp
Jeli ozbiljno to se meni dogodilo sada cu ih kaciti,ali moras uz mene biti brate imam pov sve za PG i zloupotrebljavanje ovlasti ja sam izgubio 40 Eura vrijedno robe
 

Ilija_Vujnovic

Player
Player
Joined
Jul 1, 2024
Messages
4
Jeli ozbiljno to se meni dogodilo sada cu ih kaciti,ali moras uz mene biti brate imam pov sve za PG i zloupotrebljavanje ovlasti ja sam izgubio 40 Eura vrijedno

Jeli ozbiljno to se meni dogodilo sada cu ih kaciti,ali moras uz mene biti brate imam pov sve za PG i zloupotrebljavanje ovlasti ja sam izgubio 40 Eura vrijedno robe
E to brt hvala stvarno nisam ocekovo to od policije uz tebe sam brate
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Vozio sam svoj auto te su me zaustavila dva policajca i rekla mi da idem sa njima na ispitivanje za nekakva ubistva u okolini sjeo sam i odveli su me na neku pumpu daleko od grada te su me probali opljackati i derali se na mene da vadim pare i da skinem jos sa bankomata ali ja nisam htio i onda su me tejzovali pa su opet zaprijetili i krenuli me pljackati ja sam se odalji i pozvo policjiju i uso u prodavnicu od pumpe te su me tu i ubili.Nisam uspio da snimim sve ali mislim da ce biti dovoljno ovo sto imam.Lp
Pending review - Policija PG i RDM ID 45072 i ID 46490 Ovo je isti slucaj iz mog POV
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,787
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Ispravite format naslova
Dostavite POV koji je postavljen na YT ili Streamble

- Rok : 8h

Svaki naredni Offtop rezultirat ce kaznjavanjem forum naloga
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Ispravite format naslova
Dostavite POV koji je postavljen na YT ili Streamble

- Rok : 8h

Svaki naredni Offtop rezultirat ce kaznjavanjem forum naloga
Samo pogledajte povezani thread pod mojim imenom krsenje 6.14 i 6.16 koliko sam upoznat vi ocjenite sami,isto se meni dogodilo neko vrijeme poslije sto su njega opljackali
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom