Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
60289
Players nickname
Ivan Prismatic
Suspect ID
ID 45072 i ID 46490
Date of violation
Jul 1, 2024
Time of violation
1:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FZme-0v1yi4&t=1s

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Pocinje video gdje je ovaj momak isto sto je stavio post da su ga opljackali sto se zalio tako su i mene rekli mi da udjem u vozilo i da me vode na ispitivanje i odveli me na isto mijesto trazili da sav novac izvadim sa bankomata, razumijem sto se tice kesa sa sobom,ali eto nesmije se,koliko sam upoznat i trazili su da dam hlace i majicu koje se nemogu uzeti,nisu mi htjeli odjecu dati da je uzmem i izgubio tesko dobivenu odjecu,nitko ovo se nebi trebalo događati i tražim da se nesto poduzme,jer vidim po postovima da nisam jedini. Hvala lp. Drugi dio sam ovdje stavio
 
Last edited:

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
174
Pocinje video gdje je ovaj momak isto sto je stavio post da su ga opljackali sto se zalio tako su i mene rekli mi da udjem u vozilo i da me vode na ispitivanje i odveli me na isto mijesto trazili da sav novac izvadim sa bankomata sto se nesmije,koliko sam upoznat i trazili su da dam hlace koje se nemogu uzeti,nisu mi htjeli odjecu dati da je uzmem i izgubio sam potrosenih 40 Eura vrijednosti odjece,tko ce meni to vratit ? nitko ovo se nebi trebalo događati i tražim da ih se kazni,jer vidim po postovima da nisam jedini. Hvala lp. Drugi dio sam ovdje stavio
Daj mi discord da ti pomognem oko žalbe, bice odbijena
 

Danch0

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
4
Kao prvo, kako su oni ljudi sto pucaju znali gde da dodju. Kao drugo, ti si sam dao stvari, imao si jedva jednu pusku na glavi. A kolko vidim bio si u prodavnici tako da tu nisi morao nista da radis sta su ti oni naveli. Nisi imao dovoljno pusaka na glavi tako da si sam dao stvari, em nije bilo u getu.
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Kao prvo, kako su oni ljudi sto pucaju znali gde da dodju. Kao drugo, ti si sam dao stvari, imao si jedva jednu pusku na glavi. A kolko vidim bio si u prodavnici tako da tu nisi morao nista da radis sta su ti oni naveli. Nisi imao dovoljno pusaka na glavi tako da si sam dao stvari, em nije bilo u getu.
One ljude sto su pucali na lazne policajce su sasvim slucajno naletili i vidjeli dva caja kako pljackaju covijeka,ja nemam veze sa onim ljudima,kao drugo likovi su zahtjevali robu i da se moze uzeti,uzeli bi mi je,nego kada je skontao da nemoze uzeti ja sam krenuo uzeti svoju robu nazad on je uperio pusku u mene i rekao da je nediram i da je ostavim,to je isto ko da mi je uzeo i uzeo bi da se moze ja nisam htio pokusavati nista napravit glupo, jer realno gledano da sam ih isao kaciti da sam nesto isao napravit u trenutnu njihove nepaznje,da ga udarim sakom ili nes bio bi fail RP ili nes slicno,tako da neznam stari o cemu pricas i jednoga momka su na isti nacin isli... Bolje da sam na ovakav nacin postupio jer ja ovdje neradim nista lose,i slusam sto mi govore isto ko sto bi slusao da vi u stvarnome zivotu dodje neko sa pistoljem,zivot je vrijedan i treba se bojati za zivot,nerazumijem sto si htio reci ovime
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
Kao prvo, kako su oni ljudi sto pucaju znali gde da dodju. Kao drugo, ti si sam dao stvari, imao si jedva jednu pusku na glavi. A kolko vidim bio si u prodavnici tako da tu nisi morao nista da radis sta su ti oni naveli. Nisi imao dovoljno pusaka na glavi tako da si sam dao stvari, em nije bilo u getu.
Uostalom imas oba dva videa i vidi se da nije nitko koga znam ili sam pokusavao Meta Gaming,ono u butizi sam poslao report adminu da dodje i uvjeri se sto ovi likovi rade,ali nije bilo admina na serveru,nisam nista krivo napravio,oni su u velikom nizu prekrsaja koliko sam upoznat
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
19
U povu se vidi da nisu uzeli stvari
Nisu uspijeli,ali su pokusavali,jer se roba nemoze prebacit na drugu osobu,isao sam uzeti iza nije mi dao da uzmem,to je isto koda su uzeli,to je njihova greska,moja nije,ja sam suradjivao,mogli su isto tako oni snimati i da me kace,a ja provam neku glupost ili idem udariti lika dok imam pusku na glavi ili nes drugo.
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,274
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 46490 ce dobiti kaznu za G.P. 6.14
ID - 45072 ce dobiti kaznu za G.P. 6.14
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom