Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22478
Players nickname
Mare Mamic
Administrators nickname
Gerrito Malchini
Date
Jul 1, 2024
Time
10:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/743888/#post-2633102

Mare Mamic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 1, 2022
Messages
88
Pozdrav Mujo i Abrahame ovim putem zalim se na mogucu korupciju admina Gerrito Malchiny.

Postavio sam zalbu za bug abuse na ID 7906: Approved - BA I 7906

Pise da je dobio ban za bug abuse s tim da pov nije zatrazen jer igrac nema pov ja sam napravio novu zalbu gdje mu trazim pov jer znam da ga nema: Rejected - Pov Request I 7906

Znaci ja na novoj zalbi (link iznad) trazim pov request od ID-a 7906 jer nisam vidio pov na koji nacin je on usao dva puta na raid na drug lab i admin Gerrito Malchiny odbio mi je zalbu i napisao "Igrac je vec kaznjen, dobio je BA kaznu za ovu situaciju.".

Ja se nisam zalio na bug abuse igraca nego sam jednostavno kao normalan igrac zatrazio POV od ID 7906 putem foruma da svi vide kako je usao dva puta u krug putem F1 baga.

Znaci ja sam jednostavno trazio pov od te situacije sto imam pravo kao igrac ovog projekta i znam da ID 7906 nema pov od te dvije situacije kada je usao na raid na drug lab dva puta to jest kad je radio bug abuse.

ID 7906 nema pov sa ovog dogadja gdje je dva puta usao u krug na raid na drug lab i spasavaju ga admini dva puta za redom i ovdje sumnjam na opasnu korupciju.

Znam da je ID 7906 dobio ban za bug abuse sve to stoji ali on ne posjeduje pov od tog dogadjaja i treba dobiti ban za P.D 1.7 ali admin Gerrito Malchiny odbija zalbu da bi ga sacuvao tog bana od 30 dana za pravilo P.D. 1.7.
[1:11 AM]
Admin Gerrito Malchiny ne zeli da mu zatrazi pov da ispratimo te dvije situacije kada je bug abuse-ao jer ID 7906 ima biznis od milijardu i zele to da sacuvaju pod svaku cijenu.

Pored toga admin Allen Sikter je prije spasavao ID 7906 Evion White od raznih situacija i sumnjam da je sada Allen svom kolegi adminu Gerritu Malchinyu rekao da odbije zalbu da mu ne trazi pov da taj ID 7906 ne bi dobio ban za P.D 1.7.
 

Mare Mamic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 1, 2022
Messages
88
Dodatno :
Znaci hocu fino da igrac pod ID-em 7906 dostavi pov sa tog dogadjaja gdje dva puta ulazi u krug iskoristavajuci bug preko F1, da vidite da on nema pov od te dvije situacije i da ga kaznite i za P.D 1.7 i pored toga hocu da se kazni admin za korupciju i svi koji su umijesani u ovu pricu.

Znaci ovdje je problem sto admini ne zele da zatraze pov od ID 7906 jer znaju da ga nema i samim tim ga spasavaju bana za P.D 1.7 da ne bi izgubio biznis sharing koji vrijedi milijardu.

Molim vas znaci da se ovo odredi profesionalno i bez problema, da se zatrazi pov od ID 7906 kako spada po pravilima i kako je dva puta usao u krug putem bug abuse-a na F1 i ako se utvrdi da ID 7906 nema pov, da se kazni za P.D 1.7 kao i svi drugi.

Ja ne znam da li je on dobio 7 ili 60 dana za bug abuse ali znam da ce zasigurno dobiti ban za P.D 1.7 kad se utvrdi da nema pov od ulaska dva razlicita puta na dogadjaj raid na drug lab. Pored toga postoji mogucnost da dobije unban za bug abuse ali za P.D 1.7 nema sanse da dobije unban i zbog toga razloga sumnjam na to da admini ID 7906 cuvaju tako sto mu ne zele zatraziti pov jer znaju da za to pravilo nece dobit unban nikad.

Unaprijed hvala nadam se da ce se ovo sve dobro pregledat zatraziti pov od igraca ID 7906 i rijesiti bez problema jer mislim da ni jedan igrac ne bi trebao imati povlastice admina da ga spasavaju pa cak ni taj navedeni ID.

Unaprijed hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom