Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
46956
Players nickname
Boro Berlusconi
Suspect ID
33702
Date of violation
Jul 2, 2024
Time of violation
11:07
Proofs
https://youtu.be/OAUu0Pi7uAg

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
26
Sve je poceo vako: Mi smo bili tu u femu pricali nema sta da radimo pa bleimo ali ovaj lik je doso u nasu familiju da provocira, niko ga nije diro niti puco na njega . Ja sam reko da niko nesme da puca od fem, jedino ako on ne pocne da puca na nas. Ubili smo ga i gospodin je pricao dok je bio mrtav sve se vidi jasno u pov. Hvala
 

Josip Selimović

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
20
Sve je poceo vako: Mi smo bili tu u femu pricali nema sta da radimo pa bleimo ali ovaj lik je doso u nasu familiju da provocira, niko ga nije diro niti puco na njega . Ja sam reko da niko nesme da puca od fem, jedino ako on ne pocne da puca na nas. Ubili smo ga i gospodin je pricao dok je bio mrtav sve se vidi jasno u pov. Hvala
Ovako prikaži cijeli pov jer su nas pucali bez razloga i bez brijanja imamo pov nas 3 koja smo bili tu jos pored tog odkud nekome pravo da bude tako naoražan na sredine puta kroz vajnvud jer taj put nije njihovo vlasništvo od igrača 46956 tražim cijeli pov u kojem se vidi njihov fail jer su ga oni uradili prvi.
 

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
26
Ovako prikaži cijeli pov jer su nas pucali bez razloga i bez brijanja imamo pov nas 3 koja smo bili tu
Niko te nije puco tebe mi smo pretoga pricali sa strane i ti si kreno da ides sa motorom i izaso poceo da pucas to sam uspio da snimim a to sto si pricao dok si mrtav za to 100% dobijes kaznu. Smaras nas svaki dan i kvaris nas rp u berlusconi ( da je neki dobar rp da si fin da se pucamo i tako nesto bilo bi top ali ti si bezobrazan pcujes i samo pricas neke gluposti)
 

Dimeee

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
13
imam pov de nas pucate bez brojanje na ulicu bez ikakvog razloga

Niko te nije puco tebe mi smo pretoga pricali sa strane i ti si kreno da ides sa motorom i izaso poceo da pucas to sam uspio da snimim a to sto si pricao dok si mrtav za to 100% dobijes kaznu. Smaras nas svaki dan i kvaris nas rp u berlusconi ( da je neki dobar rp da si fin da se pucamo i tako nesto bilo bi top ali ti si bezobrazan pcujes i samo pricas neke gluposti
 

Josip Selimović

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
20
Ovako prikaži cijeli pov jer su nas pucali bez razloga i bez brijanja imamo pov nas 3 koja smo bili tu

Niko te nije puco tebe mi smo pretoga pricali sa strane i ti si kreno da ides sa motorom i izaso poceo da pucas to sam uspio da snimim a to sto si pricao dok si mrtav za to 100% dobijes kaznu. Smaras nas svaki dan i kvaris nas rp u berlusconi ( da je neki dobar rp da si fin da se pucamo i tako nesto bilo bi top ali ti si bezobrazan pcujes i samo pricas neke gluposti)
ovako nikad na ovom projektu nisam niko me opsovao ništa ili neku pogrbnu riječ rekao vaša familija berlusconi nema neformalnu zašto ste je izgubikli sami se zapitajte je li do vas koji kršiti ili do nas koji ne damo na sebe. Ja sam zatražio full pov
 

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
26
imam pov de nas pucate bez brojanje na ulicu bez ikakvog razloga
Stavi taj pov nek taj lik dobije isto kaznu, ako te neko pucao bez da broi slobodno kaci i stavi neznam ko te puco ali stavi pov i zali se na taj igrac.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,141
Nakon Pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti vasu zalbu
ID: 33702 dobit ce kaznu za G.P 6.15 + PG

ID: 61951 dobit ce kaznu za G.P 6.15
ID: 46956 dobit ce kaznu za G.P 6.15
ID: 61596 dobit ce kaznu za G.P 6.15

PS. Ako igrac krsi pravila to ne mora da znaci da trebate i vi
takodjer niste brojali i zahtevi itd...​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom