Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Tirke Low

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
23
Informacije

1. Vaše ime IRL: Teodor
2. Vaše godine: 16 godina
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): 13:00h pa do tipa 00:30
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 8-9 h 100%
6. Vaš Discord: cici_568
7. Vaše ingame ime: Tirke Low
8. Vaš ID: 2520
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Meni je svejedno, po vašoj odluci.


Dodatne informacije


1. Zašto želite postati admin? Ja bih želeo da udjem u admine, zato sto u vasem RS Grand Roleplay Staff-u imam prijatelje koji su otisli tamo i taj posao Administrator mi se cini na jedan pogled mnogo zanimljiv i uzbudljiv, i od drugih ljudi koji su bili nekad clan tog tima administratora i cak i od trenutnih admina. Kao druga stavka: voleo bih da prosirim pocetnicima na ovom server-u vise znanja i informacija o ovom server-u i da ih uputim na najbolji RP-ej put i zabavu.

2. Koje su vaše prednosti? Strpljiv, snalazljiv, volim da upoznam nove stvari, kolegionalan, postujem svakog ne bitno sta je ko je i odakle je, brzo se uklapam i brzo pisem.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Da budem iskren, ne znam.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator): Da.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Mozda malo aktivnost zbog obaveza.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,079
Aplikacija ODBIJENA.
Razlog - Niste clan oficijalnog Grandovog Diskorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom