Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
57003
Players nickname
Miroslav Obama
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 10, 2024
Time
00:00
Proofs
https://i.postimg.cc/GhY1HZ7h/viber-image-2024-07-02-23-49-31-762.jpg

Miroslav Obama

Player
Player
Joined
May 6, 2024
Messages
11
Poštovani Mujo Simba,

Pišem vam sa željom da se izvinim za situaciju zbog koje sam dobio ban na vašem serveru. Pre svega, želim da istaknem da iskreno nisam bio svestan da se radilo o bugu. Da sam znao, nikada ne bih rizikovao da budem banovan, posebno na serveru koji mi toliko znači.

GTA igram isključivo na vašem serveru od samog početka i zaista uživam u zajednici koju ste stvorili. Iskreno mi je žao što je došlo do nesporazuma i što su moje radnje izazvale probleme. Želim da naglasim da mi nikada nije bila namera da prekršim pravila ili da bilo koga uvredim.

Par ljudi koji su dobili unban su kupovali te lutrije i vise od mene.

Molim vas da uzmete u obzir moje izvinjenje i da razmotrite mogućnost unbana. Spreman sam da uradim sve što je u mojoj moći da popravim situaciju i da dokažem da sam odgovoran i pošten igrač. Vaš server mi mnogo znači i ne želim da izgubim priliku da budem deo vaše zajednice.

Još jednom, iskreno se izvinjavam i nadam se da ćete razmotriti moju molbu za unban.

S poštovanjem,
Miroslav Obama
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom