Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Nepravilna odluka u vezi intervjua | Biggy One, Allen Sikter, Stefan Whitee

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11502
Players nickname
Bojan Otpisan
Administrators nickname
Allen_Sikter Stefan_White
Date
Jul 3, 2024
Time
18:00
Proofs
xxx

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
588
Vjerujem da je današnje ispitivanje za FIB nepravilno odrađeno i molio bih da se POV za svakog od ispitanih još jednom provjeri kako bi se utvrdilo je li sve prošlo kako treba. Moja zamjerka je da je moj odgovor na pitanje "Koje krovove ne možeš koristiti u roleplayu?", u kojem sam naveo na one na koje ne možeš doći lojtrama(lokalni naziv za ljestve) i kasnije spomenuo da ako ne možeš doći pješice na krov ne smiješ ga koristit uzet kao greška. Koliko se sjećam dobio sam obrazloženje da nisam spomenuo stepenice il tak neš, nisam siguran, ali svakako, ja osobno, hodam po stepenicama pa mi nema logike da sam na tome dobio grešku.

Ne znam jesam li jedini ili postoje i drugi koji su bili zakinuti na slićan način i volio bih da se POV od svakog ispitivanja još jednom pregleda čisto da bi bili sigurni u točnost donešene odluke.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom