Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17297
Players nickname
Karlo Cobra
Suspect ID
11981
Date of violation
Mar 31, 2022
Time of violation
16:32
Proofs
https://youtu.be/VyU39fPtyNU

Karlo Cobra

Player
Player
Joined
Mar 31, 2022
Messages
26
ne razumijem sta to znaci najbolje ako moze pojasnjenje i oce li on dobit parlamet ban iskreno dosta mi je vise da me 2 tj tak zajebava jedna osoba obajsnim ti sve od pocetka do kraja nije problem nov sam ne znam sta pravila dajte i meni parlament ban nmvz al daj te i njemu izgubio sam volju za tom igrom zbog takvih igraca a njima se nikad nista ne desi
 

Karlo Cobra

Player
Player
Joined
Mar 31, 2022
Messages
26
2 tj me gazi autima ubija stalno mi je kod kuce krade mi panele on i njegov prijatelj i jos me sad scamo za kucu jer zna da ne znam sva pravila ako ja dobijem ban zbog tog sta je ispalo da sam izbjegavo porez oke moja greska nisam znao al dajte i njemu s namjerom je to radio jer zna da ne znam i u videu se vidi kako on kaze da ce mi dat na ruke i prebacuje novac odma te zatim kaze da mu prodam za 300k i ostatak mi vrati taj novac mi nikad nije vratio i ove videe sta sam objavio dolje su poslje te prodaje kad mi je trebo vratit vec
imam video i od prodaje iskreno dajte i meni ban necu igrat vise ne zanima me al zelim da ga dobije i on jer to radi svima tak se ponasa uvjek to nije u redu
ljudi dodu poslje posla sjebani svakakvi dodu se malo odmorit zajebavat u igru i onda imaju takve terapije netreba mi to
 

Karlo Cobra

Player
Player
Joined
Mar 31, 2022
Messages
26
nisam znao da postoji to pravilo nit sam iso izbjegavat porez imam video gdje se vidi kako mi kaze sam da ce mi prebacit na ruke dio i da mu prodam za 300 i to sam napravio jer sam ga znao par dana prije s namjerom je to napravio jer je znao da nikad necu vidjet tih 500k kojih mi je osto duzan i da ako postavim na forum da cu ja dobit ban bas ljepo on je super igrac ja sam napravio gresku koju nit sam tio napravit nit sam ja trazio da to napravim nit sam znao za to pravilo
 

Karlo Cobra

Player
Player
Joined
Mar 31, 2022
Messages
26
tu nisam ja izbjegavo porez namjerno nit sam znao da se nesmije nego je on to predlozio i ja nisam znao i odma mi je prebacio oke ja neka dobijem ban zbog tog bez razloga ali ako on ne dobije zbog tog sta je namjerno to sve napravio onda fakat ne znam svaka vam cast
 

Haubica

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
119
loool znam ja ovog iz geta toksicnost na max po glasu mu se cuje
 

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Tuga druze,zao mi je ove situacije,pare neces videti…A mislim da ni taj lik nece biti kaznjen,probaj da me nadjes ingame pomocicu ti u svakom smislu,poz…
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
414
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Žalba je riješena IC.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom