Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved BRATANS I Neformalna organizacija

Status
Not open for further replies.

Twentin Karantino

Boss
Leader of unofficial org
Joined
May 29, 2022
Messages
32
Ime naše porodice: Bratans
Leader porodice: Tweentin Karantino | 19286
Broj kuce porodice: 254
Discord leadera porodice: tw33nty
Forum link od vlasnika porodice: Twentin Karantino


Istorija porodice:

Priča počinje 2004. godine kada sam živeo u siromašnim kvartovima Los Santosa, živeo sam među dilerima droge, krijumčarima i kradljivcima automobila koji su me iskorištavali zbog nedostatka novca i nije imao ko da mi štiti leđa osim mene samog. Oca nisam vidio cijeli život, a od rođenja nisam vidio svoju majku kako se odmara, uvijek pritisnutu životom da zaradi novca da nas zastiti od loših puteva, ali pretpostavljam da je to bilo neizbježno. Videvši da život nema anđela da izrekne kaznu, video sam okrutnost života na slabima i shvatio sam da jednog dana moram postati jak, ali to ne mogu sam. Tako sam počeo da radim kao kradljivac automobila i nakon nekog vremena upoznao sam tipa koji mi je promenio život, koji živi sličnu priču za mene, sprijateljili smo se i počeli jedno drugom da olakšavamo životnu bol. Sjećam se da smo imali samo dva oružja i bili smo vrlo sretni što smo posjedovali prva dva nakon što smo uštedjeli novac od krađe da ih kupimo, a onda smo napustili sve naše stare poznanike i pokrenuli vlastiti posao krađe automobila i pljackanja kuca bogatih. Ljudi su ubijani zbog novca, a mi smo počeli sve više štedjeti i kupovati oružje i municiju. Velika prekretnica za nas je bila kada smo imali novca da kupimo kuću, ali ne samo da živimo, već da uzgajamo drogu i prodajemo je na crnom tržištu. Novac je počeo da nam pristiže, ali tu smo se suočili sa velikim problemom, a to su naši stari poznanici. Kada su nas vidjeli da smo počeli rasti u gradu, odlučili su da nam unište posao. Bili smo izloženi vatri na našu kuću i pucanju na auto. Odavde smo shvatili da moramo izgraditi snagu da bismo mogli nastaviti na ovaj način. Moj prijatelj Sany je odlučio da uključuje ljude poput nas kako bismo se mogli suprotstaviti našim neprijateljima, ali se brzo odlučio na ovu stvar i dogodila nam se katastrofa, policija nas je posmatrala i primijetila je Sany-ja dok je imao drogu u automobilu, brzo su ga opkolili i poslali u zatvor. Ostao sam sam vani i prodavao malo trave tu i tamo da bih mogao živjeti dok Sany ne izađe i da mu mogu nabaviti cigarete i sve što mu je potrebno u zatvoru, a jednog dana kada sam prodavao travu sreo sam dva brata. Njihov život je bio isti kao i moj i traženi su jer su optuženi za ubistvo i šverc oružja, ponudio sam im da se pridruže porodici i oni su prihvatili, nas 3 sada radimo koliko god možemo da uštedimo novac i da steknemo uticaj. U međuvremenu u zatvoru Sany je sreo tipa koji se zvao Beli koji mu je ispričao našu priču i Beli je bio zatvoren jer je upucao osobu i odlučio je poći sa nama, nakon nekog vremena Sany je izašao. Krenuli smo sa idejom porodice stvorili smo porodicu, uključio sam ljude sa određenim sposobnostima za porodicu, ljude za ubistva, ljude za krijumčarenje i ljude sa vezama. Svom snagom smo se vratili na tržište zahvaljujući Belom i njegovoj pomoći. Imao je svotu novca sa kojom smo se vratili na pijacu i nametnuli svoje ime prisutnima. Objavili smo rat našim starim neprijateljima. Posle nekog vremena tražili su da se rat zaustavi samo mi smo onda tražili uslove od njih. Uzeli smo milion dolara. Naše porodično ime počelo je da sija u gradu. Naše ime su počele da čuju i druge porodice, vladine i nevladine organizacije. Počeli smo da kupujemo nekretnine na imena članova porodice, da kupujemo porodične projekte i lične projekte, a imali smo veze sa jakim porodicama, čije ime vuče korene iz grada Los Santosa, i nismo ulazili u rat. Od tog dana koristimo razum u ratovima više nego oružje. Ili ćemo neprijatelja pobijediti kao prijatelj i rat se završava, ili ćemo izbrisati njegovo prisustvo iz grada i evo nastavljamo svoj put ka sve većem i višem imenu. Lijepo je sjediti i sjetiti se našeg početka i onoga što smo danas postigli i neće biti kraja.

Poslovanje:
Za sad nemamo privatnih biznisa,ali u planu nam je da nabavimo i familijarne biznise na cemu uveliko radimo.Bavimo se legalnim i ilegalnim poslovima,u planu su nam pljacke,ratovi porodica i slicno.
Ciljevi:
Stvaranje velikog utjecaja u ovom gradu i zarađivanje na legalne i ilegalne nacine.
Skupiti veliki broj pouzdanih ljudi.
Kupiti neke familiarne biznise.
Kupiti sto veci broj automobila, biznisa, kuca i slicno kako bi nasim ljudima bilo ljepse.
Oslobađanje nepravedno osuđenih ljudi.

Pravila porodice:
Poštovanje višeg čina
Bez psovki i vredjanja
Svi automobili moraju biti napunjeni gorivom
Dolazenje na akcije,panele i slicno
Bez ignoriranja visih činova na radiu.

Rankovi:

rank 1.SUSPEND -Novi clan,tek treba da se pokaze,nema mnogo dozvola i odgovornosti.
rank 2.NEW BIE -Clan koji je prihvacen da bude dio nas.
rank 3.WARRIOR -Clan koji je spreman ubiti bilo koga u korist familije.
rank 4.ASASSIN-Clan na kojeg svi mogu racunat da ce uradit najbolje za nasu porodicu.
rank 5.SENIOR -Clan koji je dogurao puno u familiji na putu je da bude jedan od sefova familije.
rank 6.SHOTA -Clan koji je odan sefovima i u njega imaju puno povjerenja.
rank 7.HITMAN -Clan koji je desna ruka SEFA , uvodi nove clanove u familiu te ih uci kako biti odan familiji i kako postati biznismen.
rank 8.O.G -kojeg svi slusaju i koji moze bilo sta narediti.
rank 9.CO LEADER -Zamjenik SEFA.
rank 10.LEADER -Glavni covek u porodici.

LOGO FAMILIJE:


OUTFIT FAMILJIE:

 
Last edited:

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
3,070
Pre nego pocnem pregledati aplikaciju
Napisite istoriju porodice po pravilima.
Imate rok 24h.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
3,070
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje, uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND disocrdu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom