Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Ban za konstano krsenje pravila | Muja Simba by Abraham

Your ID
16726
Players nickname
Munja Magluta
Administrators nickname
Muja Simba by Abraham
Date
Mar 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

Gedora0211

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
28
Dobar dan pisem unban jel ne znam vise sta da radim u slobodno vreeme i nedostaje mi vas projekat zeleo bi da se vratim i da se ponov druzim sa prijateljima .
Razumem svoje greske i svoje lose odluke znam da sam kriv i izvinjavam se sto sam bio napaljenik i dete koje je zelelo paznju i da se dokazuje kako moze da preksi sve bez posledica tada nisam razumeo al sada sam krenuo svacati da te osobine nisu dobre za iskazivanje i zelim to da promenim i da vam dokazem da vise nisam takav .
Dobio sam ban pre godinu dana i tri ipo meseca mislim da bi mi mogli dati drugu sansu i da vas necu izneveriti.
izvinjavam se na ban evadu na fryy gedori 11410 id i na pop diaboli ne znam koji je id
svatite nedosatajo mi je server i zato sam pokuso ban ivade da vidim svoje stare priljatelje koji idalje igraju i samo sam zeleo malo vremena sa njima da provedem ali znam da je to bilo pogresno i zelim sada da to ispravim na pravi nacin tako sto cu vas pitati da mi izadjete u susret samo ovaj put i ne znam vise sta da pisem osim toga da mi je zao za moje greske i da zelim da se vratim na server nadam se da ce mo se uskoro druziti na grand rs projektu i da cu opet uzivati sa svojim priljateljima ..

hvala na citanju srdacno Munja (gedora)
 
Top Bottom