Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected EMS korumpirana biografija I Djole Alcapone I 55104

Rejected
Status
Not open for further replies.

Djolee Alcapone

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
113
Ime: Djole
Spol: Muski
Dob: 23
Nacionalnost: Srbin
Mjesto rođenja: Srbija
Spol: Muski
Boja očiju: Braon
Boja kose: Braon
Tetovaže: Leva ruka,desna ruka,leva noga i desna noga
Snage: Staložen,Strpljiv,pametan,odlično baratam oružjem,snalažljiv
Slabost: Opijanje i zene
Djole Alcapone je rođen 2001 godine u Srbiji, U Srbiji sam rodjen u jednom od manjih gradova ove zemlje.Moj otac je bio kriminalac a majka doktorka.Od malena me je otac ucio da rukujem oruzjem a majka kako da pomognem sebi i ostalima u toku pucnjave ukoliko se nadjem u istoj.Od malih nogu sam se spremao za ono sto me ceka i sta cu nekada morati naslediti od oca.Moj otac se opasno razboleo i majka ga je lecila.Ja sam pored majke naucio dosta.Nazalost jedne veceri su ljudi kojima je moj otac bio duzan neke pare upali u kucu mene izudarali a mog oca ubili na moje oci.Tada sam ja odlucio da moram da se osvetim krvolocno osvetim.Skupio sam neku druzinu uzeo oruzje koje sam nasledio od oca i krenuo u napad.Kada smo stigli do mesta te bande krenuli smo u napad na njih.Moja dva drugara su bili tesko ranjeni i ja sam hvala bogu imao iskustva od majke i uspeo da ih izlecim.Uspeli smo da sateramo bandu u cosak i ukrademo im sav novac,Od tog novca smo kupili novu kucu u velikom gradu i preselili se tamo.Kupili smo 5 skupocenih auta i krenuli u akcije i druzenje.

Kada sam stigao u grad proculo se moje iskustvo kao bolnicar.Sadasnji glavi doktor odnosno lider bolnice Nesa Linnin me je pozvao na intervju sa njim.Tu smo se dogovorili da radim za njega u bolnici i da mu pomazem oko lecenja.Vremenom sam stekao dosta dobrih kolega kao sto su Dusan White,Lukile White i Sivi Luii.Zajedno smo otvorili familiju i svi smo bili na okupu.Nazalost oni su dali otkaz ali ja sam idalje ostao tu doduse me je privlacio kriminal.Povremeno bih morao da uhvatim nekog i da ga odvedem na branu jer mi je to bilo iz oceve krvi.U bolnici sam sve vise i vise napredovao i tako sam stigao do visoke komande koja moze naredjivati svima.Tako sam vodio akcije i bio aktivan i tako sam dobio 03 time sam podsticao ostale kolege da rade i budu aktivni za veci rank.Kao 03 sam preuzeo vecu odgovornost ali sam bio spreman na to.Sada sam jedan od poznatijih doktora u gradu i polako i van njega.Ali nazalost i ako sam toliko poznat idalje me privlaci kriminal i ponekad dobijem zelju da budem deo njega ponovo.

Jedini ishod:
1 - Moći obavljati bilo kakve ilegalne aktivnosti samo dok Niste na dužnosti (i dalje morate slijediti pravila servera )
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
486
Biografija PRIHVACENA

U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom